forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mawgan
2008-10-06, 12:57
Zako?czenie sezonu motocyklowego 05.10.2008 Ma?a 2008
Autor Wiadomość
asvalt 

Piwa: 96/3
Wysłany: 2008-09-30, 16:41   Zako?czenie sezonu motocyklowego 05.10.2008 Ma?a 2008

05.10.2008 w Ma?ej k/Ropczyc oficjalne zako?czenie sezonu motocyklowego.

Organizatorzy postarali si? o moc atrakcji miedzy innymi koncecik 3 zespo?ów sceny niezale?nej :)

B -Site

Walkiria

oraz

Steel Velvet

Wszystkich sympatyków i entuzjastów dwóch kó?ek serdecznie zapraszamy.

Wi?cej info na stronie Organizatora: http://www.moto-friends-mala.pl/

Pozdrawiam
:evil:

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2008-09-30, 16:46   

Ja si? wybieram

sieta 
sieta

Piwa: 119/4
Wysłany: 2008-10-01, 15:40   

Ja te? musz? by? tam bo wyst?puje. Ale nie wiadomo bo po chatstoku mam mieszane uczucia - ch?opaki dali cia?a i nie zagrali?my tam. Ciekawe co tym razem wykombinuj? :-x
Postaw piwo

asvalt 

Piwa: 96/3
Wysłany: 2008-10-02, 09:45   Do Siety

Siemasz Sieta

Dziwi mnie to co mówisz bo Chatstok z Ma?? nie ma nic wspólnego a koncerty kapel na zlocie sam osobi?cie organizuje i nadzoruje i i nic mi nie wiadomo o tym zeby?cie nie mieli zagrac .

sieta 
sieta

Wysłany: 2008-10-02, 11:10   

Nie mia?em na my?li organizatorów tylko swoich zespo?owych grajków. Do 19 w dzie? wyst?pu w Paszczynie by?em przekonany ?e jedziemy. Potem okaza?o si? ?e nie mamy transportu bo nikt nie za?atwi?. I kicha wysz?a mam nadzieje ?e si? nikt nie obrazi? nasz? nieobecno?ci?.
Natomiast organizacji wyst?pów nie mo?na nic zarzuci? ?wiadcz? o tym np: wyst?py w Atmosferze w Pil?nie.
Na razie.
Ostatnio zmieniony przez Mawgan 2008-10-02, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo

YAMAHA 

Piwa: 2/0
Wysłany: 2008-10-04, 17:49   

A bedzie koncert w Malej jak bedzie taka pogoda jak dzisiaj czyli jie bardzo korzystna :-/ ja z chcia sie wybiore do malej i was pos?ucham a szczególnie mojej rybki bo juz chwile na waszym koncercie nie bylem a jezeli chodzi o organizacje to ... macie ja strasznie s?aba i powinien sie wami ktos zajac lub sami sie musicie na wzajem motywowac pozdro
Postaw piwo

sieta 
sieta

Wysłany: 2008-10-06, 10:34   

I po, koncercie by?o ekstremalnie ?wiat?a zgas?y, temperatura spad?a do 4 stopni C, a widownia zmy?a si? nawet szybciej ni? nadchodz?cy zmierzch.

Kiedy nast?pny zlot bo sie nie mog? ju? doczeka? ?
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2008-10-06, 11:34   

No i co by?o troch? maszyn?
Mo?e si? zmyli bo fa?szowali?cie ? :D

No nast?pna impreza to na otwarcie sezonu motocyklowego : )

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2008-10-06, 16:08   

Zlot zlotem maszyn bylo troche cieazko mi okreslic ile ludzi duzo:p do organizacji samego zlotu nie mam nic ale do naglosnienia sceny a przedewszystkim swiatla ktore tak bylo potrzebne o godzinie 19 mam pare duzych minusow dla organizatorow! Konerty kazdego z zespolu musialy dobrze zniechecic tlum ludzi gdy podczas grania brakowalo pradu glosniki trzeszczaly a gdy wkoncu wrocil prad to wysiadlo oswietlenie. Scena zle naglosniona, sprzed z wilgotosci odmawial posluszenstwa. Piec do basu zepsuty nawet nie zdazyl na nim nikt zagrac:D Wystarczy mi podzienkowac tylko ludzia ktorzy w tak ciezkich warunkach wytrwali do konca czyli do konca naszego grania. I ktorzy nam pomagali:)
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2008-10-10, 14:16   

No ja si? wypowiem o ostatnim zlocie w Ma?ej . Kpina jakiej ma?o mo?e opisze jak by?o ;

Zajechali?my na miejsce oko?o godziny 16.30
Ludzi masa wyst?powa? kabaret . Podobno zlot mia? si? zako?czy? o godzinie 16 no ?wietnie a nas zaproszono na granie po 16 GG. Scena bez dachu dobrze ?e nie pada?o bo by?a by pora?ka jak by spad deszcz w czasie "grania:" to sprz?t poszed? by si? je... . Ok spoko Ko?o 17 Na scen? wkroczy?a walkiria . Jak , nag?o?nienie by?o tragiczne b?bny brzmia?y jak by kto? wali? dech? po stodole . Panowie akustycy zdawa?o si? ?e jeden to motocyklista nawalenie w 3 dupy . ?wiat?o by?o do oko?o godziny 18 bo panowie spalili agregat od godziny 18 nie by?o ?wiat?a na scenie pomijaj?c to ?e gdzie? z 3 tys osób lub mniej zosta?o z 40 wi?kszo?? to znajomi z tym ?e ludzie wychodzili jak rozk?adali?my dopiero sprz?t . Mi?dzy czasie kiedy walkria gra?a wy??czy? si? pr?d co z powodowa?o wyj?cie kolejnej grupy osób z tych 40 . My jako B-site weszli?my na scen? po Walkiri o godzinie 18.30 gdzie na scenie nie wida? by?o nic (brak jakiegokolwiek ?wiat?a ) Zimno bez ?wiat?a sprz?t by? tak lipny ?e to masakra mikrofon pogi?ty . Zagrali?my 4 piosenki po czym zeszli?my bo to nie mia?o sensu ( Po wszystkim sk?adali?my i nosili?my sprz?t w egipskich ciemno?ciach . Je?eli tak maj? wygl?da? zloty motocyklowe w Polsce to lepiej ?eby ich nie robili przy tym zapraszali ludzi na wyst?py . Dla mnie to by?a ?enada . Zlot by? tak og?aszany . Ju? pomijam zdenerwowanie wszystkich takim obrotem sprawy ale tak si? nie robi . Mam nadzieje ?e ZLOTY MOTOCYKLOWE W POLSCE W MNIEJSZYCH WSIACH B?D? MIA?Y W KO?CU JAKI? POZIOM . Tego i tak si? opisa? nie da i d?ugo mo?na by by?o o tym mówi? . ?AL I N?DZA MÓWI?C KRÓTKO W DODATKU GRALI?MY ZA DARMO !
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2008-10-10, 14:22   

Ja sie Wam dziw? bardzo.

Powiedzia? bym, ?e moja kapela nie b?dzie gra?a w takich warunkach i tyle.

pmfull 

Piwa: 59/0
Wysłany: 2008-10-10, 18:03   

Zem !!! Matko Boska !!! Jak czytam to co piszesz to wydaje mi sie ze nie pisze tego nastoletni , umówmy sie - pocz?tkujacy muzyk , tylko jakas normalnie Rihanna (czy jakos tak) , która grajac koncert w Polsce za?yczy?a sobie aby do jej garderoby sprowadzono wode mineralna z wysp Barbados :)) . Kur...a !!! A gdzie radocha z tego ?e mo?na by?o z kumplami wyjecha? w teren !!! Trzeba by?o sie natrzepa? brovcem porzadnie i wtedy wszystkie rozterki przesz?y by jak r?ka odja? . nie kumam dlaczego tak okropnie powaznie podchodzisz do tego wszystkiego . Gdybym ja tam by? (niestety nie da?o rady) , napewno dobrze bym sie bawi? . TROCHE LUZU KOLEDZY !!! Moze warto zmieni? podej?cie do tych spraw co ??!! A najbardziej mnie osobiscie rozbawi?a koncówka "I DO TEGO GRALISMY ZA DARMO" buachachacha :lol:
lepiej by? nikim .
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2008-10-10, 20:52   

Wiedzia?em ?e kto? napisze o tym ?e za darmo ale nie o to mi chodzilo jesli kogos zaprasza nie placac mu a wrecz my dokladalismy to nie odstawia sie czegos takiego . Piwa tam nie bylo i przy 4 stopniach slabo si? pobawic zwlaszcza ze musielismy wracac to nie jest tak tylko to bylo nieprzyjemne jedziesz co b?de mowi? by?by? to by? widzia? i nikt tu z siebie gwiazdy nie robi nie o to chodzi kazdy ma prawo do godnego traktowania .

Do mawgan mieli?my zamiar tak zrobic ale zagralsimy tylko ze wzgledu na znajomych którzy si? zjechali?my po 2 nie chcielismy da? dupy zagrali?my 4 kawa?ki w tragicznych warunkach ale zagralismy.
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2008-10-11, 02:41   

Zem: doskonale rozumiem - w?a?nie tylko dlatego móg?bym zagra?. ?e kto? liczy? na konkretnie WAS.

pmfull: szczerze? to wiesz, my?l? ?e mówisz z perspektywy muzyka który nie ma mo?liwo?ci gra? i chcia?by co? tworzy?. Ale jako kto? kto ma ju? kapele, to zale?y od sytuacji. Jak by przyjechali kumple ?eby pos?ucha? i si? pobawi? bo nas znaj? to pewnie bym zagra?. Ale to ?e nie ma pr?du i jest lipa - nie oszukujmy si? - przek?ada si? na TYCH co graj? i pó?niej opinia si? roznosi.

Jak chce si? budowa? zespó? to albo si? w?azi zawsze d du****e albo kuma si? sytuacj? i szanujemy siebie nawzajem.

pmfull 

Piwa: 59/0
Wysłany: 2008-10-11, 08:44   

Pomy?l Magwan - dlaczego to ?e wywali?o prad mialo by wp?yn?? na opinie o danej kapeli - bzdura . Tak?e bzdur? jest winic za to samych organizatorów . Takie rzeczy poprostu sie zdarzaja . Zrzadzenie losu . Dziwi mnie jedynie w wypowiedzi Zema zapalczywos? w szukaniu winnego tego wszystkiego . I naprawde nie ma tu nic do rzeczy czy jest sie "czynnm muzykiem" , czy "muzykiem emerytowanym" .
Czytam , ?e macie zamiar w Pilznie organizowac podobn? impreze - festiwal muzyczny . Oczywi?cie wam nie ?ycze , ale napewno przekonacie sie niejednokrotnie jak wredna potrafi by? pogoda i zlosliwo?? rzeczy martwych . Jak pisa?em wy?ej - takie rzeczy sie poprostu zdarzaj? i nikt nie ma na to wp?ywu . A czasami podejscie do czego? z przymru?eniem oka pomaga ;)
lepiej by? nikim .
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu