forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzia? TWÓRCZO??
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2010-03-07, 22:30   Dzia? TWÓRCZO??

Witam,

Chcemy zrobi? na portalu dzia? w menu dotyczacy TWÓRCZO?CI ogólno poj?tej internautów.

By?by to k?cik gdzie mo?na by?o by popatrze? na jakie? dokonania danych u?ytkowników (nie firm). Czyli je?li kto? maluje, rze?bi, rysuje, fotografuje, gra - oboj?tne - to móg?by tam da? kilka pogl?dowych rzeczy z mo?liwo?ci? komentowania jego profilu przez userów.

Moje pytanie do Was jest takie, w jakiej formie chcieli by?cie by tak dzia? powsta??
Nie mamy mo?liwo?ci zrobi? takiego panelu by u?ytkownik sam wysy?a? zdj?cia etc, jak powiedzmy na Naszej Klasie. Fotki by?y by wysy?ane do nas na maila a jeden z naszych redaktorów aktualizowa? by dzia?.

?eby za bardzo nie zapycha?o miejsca po wiedzmy, ?e na ka?dy temat 20 zdj?? pogl?dowych czy co?. I uzytkownik taki mia?by swoj "folder" gdzie móg?by pokaza? ró?ne rzeczy, np osobno fotografi? osobno rysunek etc.

Do ko?ca nie wiem jak by to dla Was by?o najwygodniejsze i mog?o przedstawi? Wasze zainteresowania. Dlatego poddaj? temat do dyskusji.

podlak 

Piwa: 471/0
Wysłany: 2010-03-09, 20:08   

Ciekawa propozycja, ale nie wiem jak mogloby to wygladac. Ale najlepiej foldery i w folderach pliki przy kazdym uzytkowniku. Tylko czy ktos z tego bedzie korzystac? ;-)
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2010-03-10, 02:43   

No nie wiem, dlatego pytanie przesy?am do Was.

Ja na przyk?ad bym ch?tnie zareklamowa? moje hobbystyczne dokonania.

podlak 

Piwa: 471/0
Wysłany: 2010-03-10, 11:50   

Ja swoich hobbystycznych dokonan za bardzo nie publikuje, chyba ze cos zespolowego to co innego. Tak wiec nie mam zdania w tej sprawie za bardzo. ;-) :mrgreen:
Postaw piwo

Szewcu 
Szewcu

Piwa: 202/1
Wysłany: 2010-03-13, 11:30   

my?le ?e to by?by dobry sposób na promowanie swojego talentu dla osób które znamy , ale nawet nie wiemy ?e maj? jaki? talent artystyczny. Wiele osób robi co? hobbystycznie i na pewno wiele ma sie czym pochwali?, tylko nie ma za bardzo gdzie. Ja tam ?adnym artyst? nie jestem, ale mam nadzieje ?e te osoby korzysta?y by z tej okazji ;) ja jestem na tak. A je?li chodzi o form? tego to Podlak dobrze mówi. Tak by?oby najwygodniej chyba
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu