forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mawgan
2012-04-08, 11:05
[Special Forces] ASG PILZNO
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2008-09-27, 10:29   [Special Forces] ASG PILZNO

Grupa powsta?a w sierpniu zesz?ego roku oczywi?cie w Pil?nie : )
Szybko zacz??a si? rozwija? pod wzgl?dem sprz?tu militarnego co jest do dzisiaj dla nas mi?ym zaskoczeniem - tym bardziej ?e uda?o si? to zrobi? U NAS a nie gdzie? indziej. K?adziemy nacisk zarówno na dobry klimat fair-play ASG jak i szkole? paramilitarnych.

Link do strony: http://asg.e-pilzno.com

Strzelamy si? w weekendy, ale równie? organizujemy wyprawki nocne jak i surwiwalowe. Grupa liczy na?cie osób, z czego blisko dziesi?? ma pe?en sprz?ty wymagany by nosi? naszywk? teamu.

Byli?my na kilku zlotach, wszystko przed nami.
Je?li chcesz si? do??czy? - pomóc - postrzela? - pogada?, skontaktuj si? z nami.
Ostatnio zmieniony przez Mawgan 2009-02-23, 15:07, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2008-10-08, 18:01   

Dodaj? filmik z mokrego zlotu na Goleszu.
Dzi?kujemy ekipie CKP Jas?o za mi?? zabaw?!
Nasza ekipka jest w he?mach.

Mawgan 

Wysłany: 2008-10-12, 13:12   

INFORMACJE O GRUPIE
Team =SF= jest grup? paramilitarn?, k?adzie nacisk na realizm rozgrywek, szkolenie w zakresie sztuki wojennej, oraz profesjonalne dzia?ania zespo?owe. Aby wzmocni? motywacj? wprowadzili?my system pozwalaj?cy uzyska? poszczególne ordery. Sama grupa dzieli si? na trzy sekcje, a kadet b?dzie szkolony w ramach odpowiedniej pod przewodnictwem dowódcy danej sekcji. Grupa zrzesza pasjonatów militarii i ludzi którzy powa?nie i ambitnie podchodz? do teamtu ASG. Dlatego te?, je?li chcesz dzia?a? z profesjonalistami zapraszamy, ale je?li sam nie wiesz czego chcesz, jakie masz ambicje i lekcewa??co podchodzisz do dyscypliny panuj?cej w zespole to szkoda naszego i Twojego czasu.

WYMAGANIA

Kadet musi by? ?wiadomy, ?e po zg?oszeniu kandydatury b?dzie dzia?a? w grupie rezerwistów. Wszystkiego uczy? si? b?dzie od bardziej do?wiadczonych osób - teorii i praktyki. Od dowódcy zale?y kiedy osoba awansuje.
Kadet musi te? wiedzie?, ?e gdy stanie si? pe?noprawnym cz?onkiem SPECIAL FORCES, b?dzie go obowi?zywa? jednolity mundur, oraz elementy wyposa?enia (informacje od dowódcy).
Wymagamy zaanga?owania w grupie, utrzymywania kontaktów z cz?onkami zespo?u oraz dyscypliny.
Czekamy na Twoje zg?oszenie póki nabór jest otwarty.

Zg?oszenia nale?y wysy?a? do dowódcy grupy Mawgan'a.

Kontakt:
tel: 503 166 863
e-mail: bhaysag@op.pl
GG: 1461937

Mawgan 

Wysłany: 2008-11-18, 11:23   

Filmik pokazuj?cy co u nas s?ycha?:

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2008-11-18, 19:54   

ps. ten budynek to LO nr 1 w Pilznie
Postaw piwo

Brian 

Piwa: 17/1
Wysłany: 2008-11-19, 20:38   

Dobra robota z Tym filmikiem :)

kat 

Piwa: 64/0
Wysłany: 2008-11-19, 22:17   

ja mam pytanie czy jestescie jedyna grupa ASG w pilznie i czego DGA (z debicy) nie utrzymuje z wami wi?kszej wspolpracy ?:)
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2008-11-20, 13:46   

Dzia?aj?c? na tak? skal?, tak licz? (11 osób) i zorganizowana w konkretny sposób niestety tak.

A z DGA kontakt mamy, czasami udaje si? zrobi? wspóln? strzelank?. Mniej ich ni? by?my tego pewnie wszyscy chcieli. Ale dzi?ki za poruszenie tematu a? mi si? nowe pomys?y w ?ebie zrodzi?y :D
Oby Frostu ?y? jak najd?u?ej i szcz??liwiej ^_^

Mawgan 

Wysłany: 2009-01-21, 13:22   

We wczorajszym Obserwatorze lokalnym ukaza? si? artyku? o naszej grupie.
Za??czam skan: ARTYKU?

Uwaga: zmiana adresu strony na: http://asg.e-pilzno.com

Frostu 

Piwa: 7/0
Wysłany: 2009-01-22, 05:51   

Mawgan napisał/a:

A z DGA kontakt mamy, czasami udaje si? zrobi? wspóln? strzelank?. Mniej ich ni? by?my tego pewnie wszyscy chcieli. Ale dzi?ki za poruszenie tematu a? mi si? nowe pomys?y w ?ebie zrodzi?y :D
Oby Frostu ?y? jak najd?u?ej i szcz??liwiej ^_^

H?eh?e h?e :P
Ja ju? grup? nie kieruj?, studia mnie dopad?y i po?eraj? w ca?o?ci, jedynie aktywnie wspieram ekip?. Kiedy? co? si? zrobi wspólnie, na razie jak wida? wolimy strzela? si? sami.

Co do artyku?u, ciekawy, jestem za ka?d? promocj? airsoftu w mediach, ale... sory, "pierwsza ekipa ASG w powiecie" troch? zgrzyta.
Jak piszecie o zlocie na 150 osób, to warto by?o zapromowa? okolic? i napisa? ?e odby? si? on w naszym powiecie, ?e by? to najwi?kszy zlot asg na podkarpaciu, no i przy okazji, ?e ekipa z D-cy j? zorganizowa?a :/
Ale wierz?, ?e to b??dy dziennikarskie, bo nawet ani razu poprawnie nazwy waszej ekipy nie podali, troch? zgrzyta okre?lenie "sport", "bro?" i "ma?a wojna". Trzeba unika? tych s?ów, bo ju? raz jazdy na takim d?bickim forum mia?em...
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2009-01-22, 11:29   

Cz?owieku ten cz?owiek po?owy nie napisa? co by?o napisane po za tym zmieni? to na swoje i nie by?o napisane ?e jeste?my 1 ekip? w powiecie na takie rzeczy nie masz wp?ywu napisze co b?dzie chcia? i co mu przyjdzie na my?l w ko?cu to tylko Obserwator .

Dam ci przyk?ad napisane by?o ma?a wojna ale dodane by?o równie? ?e nikt nie bierze tego a? tak powa?nie , ?e traktujemy to tylko jako dobr? zabaw? i swoiste hobby s?owo "ma?a wojna " mia?o na celu zobrazowanie co si? dzieje i na jakim to jest poziomie ?e jest to odwzorowanie ale pan tego nie doda? z niewiadomych mi celów . I wysz?o na to ?e jeste?my grup? psychicznie zdemoralizowan? która bawi si? w wojn? (Robi sobie z niej dobr? zabaw? ) a nie wie jak to jest straszna rzecz . Frostu ale nachodzi mi te? taka my?l ?e boli ci? to ?e tam nie by?o O DGA cho? jeste?cie z d?bicy a obserwator do D?bicka Gazeta
ale jestem w stanie to zrozumie? .

Dam ci drugi przyk?ad jaki to jest cz?owiek artyku? pisa?a moja znajoma chcia?a opublikowa? ten go?? zaproponowa? wspó?prace po czym zrobi? co chcia? artyku? podpisany jest tylko jego nazwiskiem czy to normalne zachowanie ?

3 Sprawa nie wiem czy warto si? oburza? artyku? nie mia? tylko na celu pokaza? ?e jest Grupa SPECIAL FORCE PILZNO ale te? ogolne pokazanie tematu ?e istnieje co? takiego ?e mo?na tak aktywnie sp?dza? czas za niewielkie pieni?dze .
Postaw piwo

Frostu 

Piwa: 7/0
Wysłany: 2009-01-22, 12:25   

Zem napisał/a:
Cz?owieku ten cz?owiek po?owy nie napisa? co by?o napisane po za tym zmieni? to na swoje i nie by?o napisane ?e jeste?my 1 ekip? w powiecie na takie rzeczy nie masz wp?ywu napisze co b?dzie chcia? i co mu przyjdzie na my?l w ko?cu to tylko Obserwator .

Wiem, patrz?c co dziennikarze lokalni innych miast popisali o airsofcie w gazetach unikam innej formy ni? wywiad. Ale ola? dziennikarzy.

Zem napisał/a:
Dam ci przyk?ad napisane by?o ma?a wojna ale dodane by?o równie? ?e nikt nie bierze tego a? tak powa?nie , ?e traktujemy to tylko jako dobr? zabaw? i swoiste hobby s?owo "ma?a wojna " mia?o na celu zobrazowanie co si? dzieje i na jakim to jest poziomie ?e jest to odwzorowanie ale pan tego nie doda? z niewiadomych mi celów . I wysz?o na to ?e jeste?my grup? psychicznie zdemoralizowan? która bawi si? w wojn? (Robi sobie z niej dobr? zabaw? ) a nie wie jak to jest straszna rzecz .

No, niektórzy ludzie s? t?pi i mog? to tak zrozumie?. Mia?em ju? jazdy kiedy? na jednym (chyba ju? nieistniej?cym) forum i na gg od jednego pseudopacyfisty, nie polecam.

Zem napisał/a:
Frostu ale nachodzi mi te? taka my?l ?e boli ci? to ?e tam nie by?o O DGA cho? jeste?cie z d?bicy a obserwator do D?bicka Gazeta
ale jestem w stanie to zrozumie? .

No owszem. Szkoda w?a?nie, ?e kiedy? kiedy mia?em czas na wywiady i artyku?y, to nas olali. I nie uwa?am, aby by?a to od naszej strony wina. Woleli napisa? o jakim? gnojku, który s?siadowi okno w domu wybi?, wida? to by?o ciekawsze od airsoftu.

Zem napisał/a:
Dam ci drugi przyk?ad jaki to jest cz?owiek artyku? pisa?a moja znajoma chcia?a opublikowa? ten go?? zaproponowa? wspó?prace po czym zrobi? co chcia? artyku? podpisany jest tylko jego nazwiskiem czy to normalne zachowanie ?

Ch?opie, nie takie jazdy z dziennikarzami znam.

Zem napisał/a:
3 Sprawa nie wiem czy warto si? oburza? artyku? nie mia? tylko na celu pokaza? ?e jest Grupa SPECIAL FORCE PILZNO ale te? ogolne pokazanie tematu ?e istnieje co? takiego ?e mo?na tak aktywnie sp?dza? czas za niewielkie pieni?dze .

Oburzony nie jestem. Ju? sobie chyba wszystko wyja?nili?my.
W sumie to jak najwi?cej takich artyku?ów. I niech kto? powie, ?e w D?bicy (i okolicy ogólnie) nie ma co robi? m?odym ludziom.
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-01-23, 11:51   

Ja tylko skwituje tak: krew mi si? zagotowa?a jak przeczyta?em o pierwszej grupie asg w powiecie. Troch? szkoda dziennikarza, który je?li chce wymy?la? swoje fakty to powinien pisa? felietony S-F, a pierwsza my?l nie doko?czywszy czyta? zdania by?a - jakie to nie fer w stosunku do DGA i mi si? przykro zrobi?o.

Szkoda Frostu ze tak wysz?o. Mój kontakt z tym artyku?em by?a taki, ?e dosta?em telefon ze potrzebne s? zdj?cia bo za chwile b?d? drukowa?, w po?piechu napisalem kilka faktów bo gówno wiedz? w gazecie co tak na prawde robimy - ale widz? nawet s?owa mojego nie zamie?cili.

Teraz ju? wiecie dlaczego nie które gazety s? bardziej a inne mniej popularne ;D

Frostu nie wybacze Wam braku grudniowego zlotu w Czarnej! :>

Mawgan 

Wysłany: 2009-03-25, 19:28   

Aktualizacja:

http://asg.e-pilzno.com/

- dodana galeria + 2 filmiki ze zlotu pod ?odzi? "Bitwa o Ardeny"
- relacja znajdzie si? na portaliku e-pilzno.com

Mawgan 

Wysłany: 2010-04-05, 19:14   

Nie umar?e, tylko my dla grupy mamy forum ukryte tutaj dzia? : )
A to to jest takie o hop siup ?eby z zewn?trz kto? wiedzia?, ?e wogóle istniejemy :D

Nawiasem mówi?c trzeba stary jak najszybciej odpalic nasz? wspóln? przestrze?.

Odpowiedz do tematu