forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reggae
Autor Wiadomość
Reggaekamil 

Piwa: 28/1
Wysłany: 2010-11-29, 13:46   

No ten, tak. Maleo tez wcale tani nie s?, ale s? zajebi?ci :mrgreen: . Mamy nowego burmistrza za miesi?c nowy rok, co za tym idzie- kasa do wykorzystania na nowy rok.

Mia?y by? te koncerty organizowane cz?sciej a tu ani s?ychu ani widu. Na sylwestra by jak?? bibe- koncert zrobili. Trzeba sie wybra? do p.Kozika.
Postaw piwo

michal 

Piwa: 14/1
Wysłany: 2010-12-03, 17:50   

Byli?my dzisiaj z Kamilem u Pana dyrektora i dowiedzielismy si? ?e :
-napia? on i wys?a? projekt do Uni Europejskiej o dofinansowanie 3-dniowych dni Pilzna, które mia?yby wygl?dac tak,?e w GOK-u by?y by prowadzone wyk?ady przez róznych profesorów na ró?ne tematy, a w 3 dzie? na scenie mia?by byc tanice ludowe i takie sprawy :-/
-Je?eli chodzi o koncert reggae, to bez bardzo hojnych sponsorów (potrzeba ok-30-35 tys.) taki koncert plenerowy na pewno si? w tym roku nie odb?dzie ALE jest mo?liwosc zorganizowania kocnertu w GOK-u z tym ?e z Biletami i na ok.200 osób i wtedy np. zapraszmy Pajujo, ich koszt to jakies +/- 3000z? - od razu pan dyrektor zastrzeg? sobie ?e on nie robi tych biletów po to ?e chce zarobic czy cos w tym rodzaju tylko najzwyczajniej w ?wieci trzeba op?acic zespól itd.
-Jest jednak ?wiate?ko w tunelu je?eli chodzi o dni Pilzna, poniewa? je?eli projekt pana Kozika zostanie odrzucony i nie dostan? dofinansowania to wtedy na dni Pilzna mo?na zaprosic jakis reggae'owy zespól! I w ogóle zrobic tak jak by?o w poprzednich latach.

Jeszcze mamy zamiar odwiedzic go cos po nowym roku i dowiedziec si? co z tym projekte. Narazie tyle mam dla Was informacji ;)
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2010-12-04, 00:32   

Wy tylko pajujo znacie ? ze tak w kolo pajujo ? Dni Pilzna z biletami hm Ciekawie ale za to na pewno nie przegapi? ta?cow ludowych <lol2>
Postaw piwo

podlak 

Piwa: 471/0
Wysłany: 2010-12-04, 08:36   

Wyklady roznych profesorow ... to moze byc ciekawe. :) A z drugiej strony skad ta unia ma miec na wszystko dotacje? :-P
No ale do tematu. ;) z wladzami jest sie ciezko dogadac wiec lekko nie bedzie sie Wam negocjowalo.
Jezeli zalezy Wam na reggae, to mozecie zaprosic Dzidajle z Sedziszowa i tez bedzie. Niedaleko (pewnie niedrogo) i chlopaki swietnie graja. ;-)
A odnosnie wystepow kapel ludowych - nie wiem czy ten gosc jest ich maniakiem czy nie, ale chyba w kazdym miescie sie ktos taki zdarza, ze tylko je by chcial. Staruszki tez musza posluchac takiej muzyki i niektorych mlodych tez to interesuje, ale ja osobiscie uwazam, ze mozna to jakos sensownie polaczyc wszystko i zrobic dobra bibe, tylko trzeba ruszyc glowa i powspolpracowac, a nie co roku opierac sie na jednym schemacie. :-P
No, ale ja "wladza" nie jestem i nie bede wiec niewiele moge. :mrgreen:
Zycze wytrwalosci!
Postaw piwo

michal 

Wysłany: 2010-12-04, 10:37   

Nie Bowel nie w sensie ze si? na nich uparli?my tylko po prostu tych bardziej znanych kapel za które ludzie mog? zap?acic oni s? najta?si ;) a co do tych ta?ców ludowych to bez komentarza :->
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2010-12-04, 19:08   

wezcie pod uwage ze Pajujo w Pilznie juz gralo
Postaw piwo

michal 

Wysłany: 2010-12-05, 20:31   

Wiem wiem. Wi?c kogo by? proponowa??
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2010-12-06, 01:37   

Ja po pierwsze to jestem nie za kim? kto bierze par? tysi?cy. Bo nikt nie zap?aci za to, bo mam wra?enie, ?e dla organizatorów to nie jest wa?ne co gra i nie maj? poj?cia o wadze danego poziomu, tylko ?eby co? gra?o. Wi?c ja proponuj? jak w ogóle co? chcecie organizowa? to zaprasza? zespo?y jak Dzidajle (nie ?eby wysz?o ?e graj? tak byle by co? ga?o - wr?cz przeciwnie, genialny zespó? na poziomie, a zagraj? z przyjemno?ci? nie s? "gwiazdami").

Po drugie, to pomys? z wyk?adami w GOKu fajny, ciekawe sk?d si? wzi??? (pytanie retoryczne). Ale ju? muzyka na dniach Pilzna biletowana to si? chyba idea dni jakiegokolwiek miasta si? nam oddala.

Oby z dotacj? wysz?o, bo ka?da kasa si? przyda i ?ycz? jak najlepiej!
Byle by by?a dobrze wydana. A nie ?e potem wsi?knie 10,000 bo dwóch go?ci jakie? wyk?ady robi?o. Podtrzymuje zdanie, ?e warto zaprasza? nowsze zespo?y za mniejsz? kas? i zacz?? co? robi?. A nie porywa? si? na zespo?y po par? tysi?cy. Bo nawet jak by si? uda?o - to raz.

Z tego co pami?tam nie jest dopi?ty grafik na Wielk? Orkiestr? wi?c mo?na tam ch?opaki co? pomy?le? co by swojego wrzuci?, ?eby nikt potem nie narzeka? ?e GOK zrobi? swoj? wizj?.

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2010-12-06, 17:29   

Jestem za D?idajl? King! I na dni Pilzna i na WO?P, bo zespó? genialny. Nie s? gwiazdami a potrafi? rozrusza? t?um lepiej ni? niejedna komercyjna gwiazdka! :)
Ostatnio zmieniony przez Hunya 2010-12-06, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2010-12-06, 18:20   

Dosta?em cynk, ?e zagraj? na WO?Pie! Wi?c miejmy nadziej?, ?e ludzie t?umnie przyjd?!

podlak 

Wysłany: 2010-12-06, 19:21   

kurde, dwoch WOSPów nie zalicze, a szkoda. Jezeli wszystko wypali tak u nas to w D-cy na WOSPie tez sie bedzie dzialo, ale nie bede robic off topu ... ;-)
Postaw piwo

D?idajla King 

Piwa: 1/0
Wysłany: 2010-12-08, 01:24   

Witamy serdecznie wszystkich na tym forum :)
Dzi?ki serdeczne za wszystkie komentarze na nasz temat.
Potwierdzamy, zawitamy do Was 09.01 na WO?P, planowany nasz wyst?p ok. godz. 20 prawdopodobnie po ?wiate?ku.
Liczymy bardzo na Wasz? obecno?? jak równie? na to, ?e jak to zwykle bywa w Pil?nie, b?dziemy si? ?wietnie razem bawi?. :mrgreen:

pozdrawiamy
D?idajla King

ps. jak si? wszystko dobrze u?o?y, to nie b?dzie nasze jedyne spotkanie
w przysz?ym roku. :-P
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2010-12-08, 03:28   

HA! Ja na pewno rozg?osz? dobre wie?ci. Tak trzyma? panowie. Robicie kawa? dobrej roboty i macie u mnie zawsze wsparcie!

busters39 

Piwa: 7/0
Wysłany: 2011-02-18, 13:24   

michal napisał/a:
Byli?my dzisiaj z Kamilem u Pana dyrektora i dowiedzielismy si? ?e :
-napia? on i wys?a? projekt do Uni Europejskiej o dofinansowanie 3-dniowych dni Pilzna, które mia?yby wygl?dac tak,?e w GOK-u by?y by prowadzone wyk?ady przez róznych profesorów na ró?ne tematy, a w 3 dzie? na scenie mia?by byc tanice ludowe i takie sprawy :-/
-Je?eli chodzi o koncert reggae, to bez bardzo hojnych sponsorów (potrzeba ok-30-35 tys.) taki koncert plenerowy na pewno si? w tym roku nie odb?dzie ALE jest mo?liwosc zorganizowania kocnertu w GOK-u z tym ?e z Biletami i na ok.200 osób i wtedy np. zapraszmy Pajujo, ich koszt to jakies +/- 3000z? - od razu pan dyrektor zastrzeg? sobie ?e on nie robi tych biletów po to ?e chce zarobic czy cos w tym rodzaju tylko najzwyczajniej w ?wieci trzeba op?acic zespól itd.
-Jest jednak ?wiate?ko w tunelu je?eli chodzi o dni Pilzna, poniewa? je?eli projekt pana Kozika zostanie odrzucony i nie dostan? dofinansowania to wtedy na dni Pilzna mo?na zaprosic jakis reggae'owy zespól! I w ogóle zrobic tak jak by?o w poprzednich latach.

Jeszcze mamy zamiar odwiedzic go cos po nowym roku i dowiedziec si? co z tym projekte. Narazie tyle mam dla Was informacji ;)

Dni Pilzna w 2011 b?d? wygl?da? tak:
- pi?tek / sobota - wyk?ady w goku
- niedziela wyst?py na scenie na rynku (same kapele ludowe itp. ogólnie na ludowo) a wieczorem zabawa na sokole
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Postaw piwo

podlak 

Wysłany: 2011-02-20, 09:25   

Jak jest impreza na Sokole, to impreza bedzie udana! :D
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu