forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MtG strze? si? niebezpiecze?stwa !
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2009-06-01, 18:13   MtG strze? si? niebezpiecze?stwa !

Chcia?em ostrzec nowe osoby zainteresowane gr? o podejrzanej nazwie Magic the Gathering przed ?miertelnym niebezpiecze?stwem jakie kryj? za sob? kolorowe karcioszki.

Je?li chcesz gra? to musisz liczy? si? z tym, ?e cholernie trudno od tej gry si? uwolni?. Mowa tu o graczach którzy lubi? gra? i zaczynaj? aktywnie.
Wci?ga jak chodzenie po bagnach. A jest czego si? ba? i przed czym ostrzega?. Taka gra kosztuje i ?atwo zatraci? granic? rozs?dku czy co? powinno si? kupi? czy co? jest nam nie potrzebne.

Gra jest rewelacyjna pod wzgl?dem samych zasad rozgrywki.
Gracze maj? do dyspozycji talie 60 kartowe, które - uwaga - dobieramy sobie sami. Ka?da pojedyncza karta to mo?e by? nasz ulubiony bochater, grafika, czy "as w r?kawie", którym chcemy zaskoczy? naszego przeciwnika. Karty maj? swoj? ta?sz? i dro?sz? wersj? w zale?no?ci od kosztów many danej karty. Dlatego maj?c z?o?on? tali?, mo?emy j? tuningowa? i wr?cz rozwija? jak bohatera w grze RPG.

Kolejne niebezpiecze?stwo to to i? ka?dy mo?e tu znale?? tak? taktyk? gry jak? lubi i takie gildie ?otrów, lub hordy bestii, które bardziej "czujemy", a nawet takie miejsca mocy które charakteryzuj? si? w?asn? ideologi?.
Lubisz napiera? hord? stworów? Chcesz zaskoczy? wroga pot??nym elementalem i go zniszczy? jednym uderzeniem? Chcesz mie? kontrole nad sto?em i decydowa? kiedy kiedy gra si? zako?czy z Twoim zwyci?stwem? A mo?e chcesz widzie? jak wróg wykrwawia si? co tur? i umiera w wielkich cierpieniach przez niszcz?c? moc artefaktyczn? ?

Do dyspozycji mamy 5 kolorów magii reprezentuj?cych 5 ró?nych królestw, ?wiatów i tajemnic.

Je?li chcia?by? pokr?ci? nosem, ?e to gra tylko dla dwóch osób to wpad?e? jak ?liwka w kompot, poniewa? gra oferuje dowoln? konfiguracj? rozgrywek pod wzgl?dem ilo?ci graczy jak i trybu (death mach, dual mach)

Lubisz ryzyko i hazard? Wizzard i nad tym pomy?la?.
Mo?na nabywa? boostery (paczki 15 kartowe) z losowymi kartami, gdzie przy odrobinie szcz??cia ich zawarto?? mo?e by? kilu lub kilkuset razy warto?ciowsza ni? sam zakup boostera.

Szczególnie unika? nale?y oficjalnej strony MtG: http://www.wizards.com/Magic/ gdy? zawiera wszystkie podstawowe informacje o grze i niesamowit? wr?cz hipnotyzuj?c? grafik?.

9 lat temu wyrwa?em si? ze szponów MtG przy pomocy pot??nej magii. Wróg jednak nie ?pi i ma swoje sztuczki, które sprawi?y, ?e wsi?kn??em w gr? ponownie. Podst?pne moce maj? tak?e Szamana, Hunye, Kowala, Grzecha i Draxusa.

Trzymaj si? z daleka!
A je?li jest ju? dla Ciebie za pó?no i gdy tajemnicza magia we?mie nad nami znowu gór?, wtedy spotkamy si? by zagra?.

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2009-06-05, 05:54   

Jak dla mnie jest ju? za pó?no :D teraz tylko po nocach knuje ulepszenie moich Gigancików(S?ownik Firefoxowski uparcie zmienia mi na pedancików x/ ) tak aby skopa? wam ty?ki! :P
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-06-05, 11:53   

No bo to s? w?a?nie pedanciki : ) T?uste, oci??a?e nieroby, które gdyby nie z?buszek nigdy by na stó? nie wysz?y toczy? boje : ). My?l?, ?e w niedziele pogramy ostro. B?d? mia? okazj? przetestowa? inne strategie.

Hunya 
Justyna

Wysłany: 2009-06-05, 17:01   

oj oj oj, ale mi tu dzi? przysz?y nowe karcioszki! Poza tym moje giganciki s? ?liczne, pi?kne i w ogóle a Z?buszek to prawie jak Z?bowa Wró?ka niczym 'kasiorom' sypie ^^ Ja nie dam rady w niedziele, bo mnie na weekendzie nie ma a na poniedzia?ek musz? si? nauczy? z polskiego -.-'
Postaw piwo

kat 

Piwa: 64/0
Wysłany: 2009-06-05, 20:47   

hmmm... moze i ja z ma talia w powijakach zagra?bym z wami... chcia?bym sie umówi? na jak?? partyjk? ;)
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-06-07, 16:49   

No to zagramy na spotkaniu Klubu.
Ciesze si?, ?e co? swojego sk?adasz.

Ok pogadamy przy kartach we wtorek, bo to nie jest temat do umawiania si?, a raczej refleksji Magicowej. No i przede wszystkim o charakterze ostrzegawczym przed t? masakra.

Hunya 
Justyna

Wysłany: 2009-06-12, 16:09   

Achtung! Uwaga! Warning!
Wirus pod nazw? "h66 n6" potocznie zwany Mad?ikiem b?d? w angielszczy?nie "MagicTG" atakuje równie? dzieci! Pierwszym polskim przyk?adem, zarejestrowanym na Podkarpaciu w ma?ej mie?cinie jest 9-letnie dziecko. Dziecko zachorowa?o prawdopodobnie poprzez zaka?enie wzrokowe i dotykowe. W jego rodzinie choruje jeszcze 3 ludzi! Dziecko zobaczy?o i dotkn??o zainfekowanych kart! Dziecko ??da rozrywki i dalszych partyjek z innymi graczami! Zrozpaczeni rodzice nie wiedz? co robi?. Nowe niusy ju? nied?ugo!

Ostrze?enie dla ludzi: Przebywaj?c w otoczeniu ludzi b?d? rzeczy zwi?zanych z MtG jest niebezpieczne!
^^

9-letnie dziecko!!! O.o
Och ironiooo ^
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2009-06-16, 22:30   

Powiem tylko tyle iz nie bylem przekonany do tej gry. Ale gdy zagra?em moje pierwsze wra?enie : super sprawa naprawde warto zagrac kto nie gral a kto gral to napewno o tym wie iz jest to super gra :) postanowienie: kupuje tali? kart :D
Postaw piwo

Hunya 
Justyna

Wysłany: 2009-06-16, 22:39   

Bowel napisał/a:
Powiem tylko tyle iz nie bylem przekonany do tej gry. Ale gdy zagra?em moje pierwsze wra?enie : super sprawa naprawde warto zagrac kto nie gral a kto gral to napewno o tym wie iz jest to super gra :) postanowienie: kupuje tali? kart :D

Cytat:
Ostrze?enie dla ludzi: Przebywaj?c w otoczeniu ludzi b?d? rzeczy zwi?zanych z MtG jest niebezpieczne!
^^

A nie mówi?am ;)) Strze?cie si?!
Dzi? Kat pokazywa? genialne, ale zakazane karty Magica - Takie karty wprost czaruj? Cie i chcesz je mie?! ^^
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-06-17, 13:51   

Lista zbanowanych kart, jak i lista kart szczególnie tych które wyszly for fun jest zar?bista : )

Sam ogl?dalem w D?bicy u go?cia karty z edycji sprzed X i to s? na prawde fun'owe karty :D

Prosz? nie namawia? do Magica Bowel, zacznie si? robi? na prawd? problem spoleczny na wi?ksz? skal?. Ja ostrzegalem.

Jak b?dzie portalik w ko?cu kiedy? to zrobi? system umawiania si? na rozgrywki.

Odpowiedz do tematu