forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Offtopikowo
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2009-04-25, 12:39   Offtopikowo

jak w temacie jak kto? z klubu chce sobie pogada? o czym? + - zwi?zanym z Klubem aczkolwiek nie wymagaj?cym tworzenia nowego tematu to niech si? wypoci : )

Draxus 

Piwa: 201/1
Wysłany: 2009-04-25, 13:28   

Dobra to moze ja. :)
Myslicie, ze starczy jak nasz grafik bedzie uzupelniany tak jak teraz (czyli jest jeden post edytowany przez Mawgana), czy lepiej jakby osoby ktore cos przygotowuj? dopisywaly za kazdym razem info w formie nowego posta?
Jest to wybor miedzy przyjzystosci? (opcja pierwsza, bez nowych postow) a tym, ze tylko przy opcji drugiej pojawia sie info na forum ze jest cos nowego w tym temacie.

PS: czy ktos posiada przypadkiem lub moglby za?atwi? projektor do kompa? Niewiem nawet czy da?o by tam rady ustawi? go (ale powinno) natomiast fajnie by bylo moc wyswietlac cos na scianie tzn duze a nie obraz z latopika ma?ego..

Mawgan 

Wysłany: 2009-04-25, 13:59   

Nie mamy warunków ?eby na ?cian? rzuca? co?.

Tak jak pisa?em w poprzednim po?cie.
Osoby które co? chc? przygotowa? niech napisz? tam posta co konkretnie i na jakie spotkanie a ja to uzupe?ni? w kalendarium.

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2009-04-28, 14:57   

Na razie wszystkie spotkania s? u Kowala? I najlepiej te? w tym kalendarzu zapisywa? "wyj?tki" miejsc spotka? ;) Jaki? plener w najbli?szym czasie by?by mi?y ^^
Postaw piwo

Draxus 

Wysłany: 2009-04-28, 21:43   

No narazie to sta?e miejsce dzieki goscinnosci Kowala i mysle ze bardzo fajne.
W kalendazyku niema co jednak tego wpisywac, starczy ze zainteresowani trafiaj? na miejsce dzieki nam, a jesli bedzie spotkanie w plenerze to bed?, narazie jednak z wyprzedzeniem nawet niema co czegos takiego prorokowac i myslec o nanoszeniu takich informacji na nasz grafik.
Wyjatkiem mog? by? wyjazdy na jakies imprezy Kowentowe, czy - co narazie malo prawdopodobne - gdybysmy sami jak?? impreze wieksza szykowali. Wowczas cos takiego z wyprzedzniem w grafiku moglo by byc umieszczone.
Na chwile obecn? mozna by tam wpisac Confusion o ktorym pisalem, ja sie w kazdym razie wybieram.

Draxus 

Wysłany: 2009-05-18, 17:03   

Chcialbym zapytac co z jutrzejszym spotkaniem, nikt nie pisze nic o przelozeniu a tak wlasnie skojazylem ze Kowal pzeciez i Mawgan teraz pracuja do dosc poznych godziny. O 17 juz bedziecie ? Jesli nie to co robimy ze spotkaniem. Przypominam ze jutro Kat ma wpasc robic prelekcje o bitewniakach wiec pasowalo by zeby nie bylo kichy jak przyjdziemy nagle okaze sie ze niema ani Kowala ani Mawgana i niewiadomo co dalej.

Draxus 

Wysłany: 2009-05-19, 19:42   

Ja mam prozbe - jak ktos nie moze byc obecny to dajcie znac wczesniej na forum co i jak, bo dzis sie okazalo na przyklad, ze Kat przyjechal zrobic te prezetacje bitewniaków i oprucz mnie nikt inny nie byl osiagalny.

Stanowimy na tyle mala grupke zapalencow, ze myslenie na zasadzie "a dzis mnie nie bedzie, nie bede sie meldowac bo to bez roznicy, po co" nie sprawdza sie - pomyslalo tak pare osob i Kat trudzil sie dzis na daremno. Szanujmy sie.
Starczylo uprzedzic i bez problemu bysmy wszystko przeniesli.

Mawgan 

Wysłany: 2009-05-19, 20:22   

W przysz?ym tygodniu podejrzewam ze wyl?dujemy z Kowalem razem na pierwszej zmianie wiec z roboty o 18:00 wy?azimy czyli gdzie? 18:40 jeste?my dyspozycyjni.
Za tydzie? si? z Kasztanem umówi ?eby otworzy? wszystko a jak b?dziemy mieli si?y to dojdziemy.

kat 

Piwa: 64/0
Wysłany: 2009-05-21, 10:22   

ja sadze ze jak jest problem z cyklicznymi spotkaniami (praca szko?a itd... przecie? ka?dy to rozumie) to mo?e lepiej niecyklicznie ale licznie ?:)
Postaw piwo

Draxus 

Wysłany: 2009-05-21, 16:07   

Moim zdaniem niecykliczne sie nie sprawdzaj?.
Z tego powdu, ze zawsze jest mase problemow z dogadniem sie kiedy w koncu to spotkanie, kiedy komu pasuje itd.
Nie mowiac juz o tym, ze jezeli ma byc cos konkretego na spotkaniu np. prelekcja, to osoba ktora ma cos przygotowac powinna wiedziec znacznie wczesniej, ze napewno wtedy i wtedy, a nie jak to czesto bywa ugadywanie sie na ostatni? chwil?.

W duzej mierze z powdu braku cyklicznosci jak zauwazyli moze niektorzy np sesje Neuroshimy podupad?y, bo wlasnie nie bylo jednego sta?ego dnia i z tego umawinia w koncu wszystko zacze?o sie roz?azi?.
Wiem, ze po czesci by?o to podyktowane zapewne znudzeniem niektorych, ale gdybysmy twardo sie spotykali zawsze w ten sam dzien i grali dalej, moze by do tego nie dosz?o w taki sposob.

Moim zdaniem cyklicznosc jest potrzebna jezeli to ma sie rozwijac.
?eby bylo jasne, ?e w ten dzien to i to.
A jezeli sie ta cyklicznosc nie sprawdzi i faktycznie nie bedzie z kim w ustalone dni zrelizowac programu spotkan? Coz - wtedy uznam, ze po prostu nikomu nie zalezy i zwyczajnie niema co dalej probowac.

Jak to mowi? - po czynach ich poznacie - niewazne kto mowi, ze mu zalezy, wazne co w tej sprawie robi.

Przez chwile rozwaza?em opcje robic spotkania zadziej, np co dwa tygodnie lub raz w miesiacu. Ale wtedy tez wroze klape bo wieksze odst?py sprawiaj?, ze juz ca?kiem dojdziemy do tego, ze albo sobie po?owa zapomni, albo akurat bedzie sie okazywac, ze dajmy na to w ten jeden dzien miesiaca i tak ludziom cos wypadnie i nawet ten raz sie nie spotkamy. Bez sensu.

Pomijaj?c fakt, ze ch?opaki (Mawgan i Kowal) faktycznie teraz pracuj? ca?ymi dniami niemal, to widze ogulnie problem podstawowy - braku zaangazowania. Moja wrozba jest taka - albo wspolnie w tym gronie co jest troche to rozkrecimy, sciagniemy dodatkowe osoby, cos sie zacznie wiecej dzia? - a w tym celu osoby ktore juz s? musia?y by wykazac wiecej zaangazowania - albo ca?y projekt klubu moze zaczac ualegac atrofii bo jak juz mowilem jest nas moim zdaniem za ma?o, bysmy mogli sobie pozwoli? na rozlaz?o??.

Mawgan 

Wysłany: 2009-05-21, 20:54   

Cyklicznie nie cyklicznie Neuro tez bylo skazane na przestój. Grzechu pracuje ja z Kowalem te? i to w takich godzinach ?e nas wogole nie ma poza weekendami praktycznie.

Jest nam bardzo milo, ale nie powinno tak byc chyba ze sie na nas opiera caly klub fantastyki. W koncu to tylko dwie osoby!

A i nie ma co w panik? wpada? to nie wojsko.

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2009-05-26, 14:46   

Dwie osoby trzy osoby pó?niej powolutku cztery i pi??... na tyle ch?tnych ile by?o na pierwszym spotkaniu zosta?o ledwo po?owa czasem troch? wi?ksza jak si? Magda przypa??ta?a. Co jak co ja mam teraz zapierdziel w szkole tak?e ja chwilowo odpadam (co najwy?ej na ma?? partyjk? Magic'a :) ).
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2009-05-26, 14:53   

Ja mówi?em i powtórz? DAJCIE ZNA? KIEDY NEURO to przyjd? jak nie dali?cie zna? to mnie nie by?o
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-05-28, 12:52   

Co ma Neuro do wiatraka? czyta?e? tytu? tego w?tku?

Mawgan 

Wysłany: 2009-06-03, 12:23   

Ostatnio w Klubie ?le si? dzieje. Sugeruj? by jego lider Draxus zacz?? podejmowa? jakie? decyzje organizacyjne i rozwojowe bo inaczej to nic z tego nie b?dzie.

Sam jak mam si? spotka? z kilkoma osobami z którymi i tak si? widuj? na codzie? to wol? wybra? inny termin bardziej dogodny.
Postawa typu:"no coz niewidze tu odzewu wiec i tak pewnie nic z tego nie bedzie." moim zdaniem jest naganna, bo nikt Ci na tacy nie przyniesie larytasów, tylko jak ma powsta? co? co si? jako? wbuduje w ?ycie chocia? kilku osób to potrzeba do tego niestety PRACY.

Dlatego proponuje co? podzia?a? w tym temacie.
Na prawd? nie uderzam personalnie Drax do Ciebie, tylko widz? jak jest i sam kilka grup prowadzi?em i czuj? baz? jak jest. Jak si? nie zaanga?ujesz w rozwój tego, ?eby da? od siebie, a nie czeka? a? kto? zadzwoni i powie ?e b?dzie i ?e zgarnie po drodze pó? miasta to to sensu nie ma. Wiem ?e jeste? w stanie to poprowadzi? i rozwin??, ale je?li my?la?e? bardziej o zabawie i cz?onkostwie oraz dodaniu czego? merytorycznego do spotka?, a nie rozwijaniu tego to musi Klub przej?? kto? inny inaczej to padnie.

Odpowiedz do tematu