forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[wypad] w weekend 12-13maj
Autor Wiadomość
kaczka123 

Piwa: 93/4
Wysłany: 2012-05-08, 00:33   [wypad] w weekend 12-13maj

proponuj? jaki? wypad rowerowy w dniu 12 lub 13 maj oboj?tnie gdzie:D proponowa? bym kierunek Liwocza i okoliczne tereny.
Postaw piwo

Grigor 

Piwa: 88/1
Wysłany: 2012-05-08, 09:07   

jak by to by?o w sobot? miedzy 12 a 17 to mog? jecha?.
Rano mam troch? zaj?? w domu a na noc id? do roboty.
Kierunek oboj?tny... ale ja wole p?askie... cho?by do Mielca :P
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-05-08, 10:31   

Do Mielca nuda. Moje kó?ka ju? tam nie przejad? - blee.
?nie?yca mnie troch? za?atwi?a w Jurkowie, ale jak si? podkuruj? to jad?.
Niech b?dzie i ten ca?y Liwocz.

Grigor 

Wysłany: 2012-05-08, 11:58   

czyta?em Twój wpis na blogu odno?nie tamtych stron i nie rozumiem.
tam jest pi?knie, mo?na niemal lata? a Ty piszesz ?e nuda.
a górki... moment nieuwagi i l?dujesz w rowie z rozci?t? nog? albo z?amana r?k?. od wrze?niowego upadku unikam górzystych tras

no ale jak tam chcecie. Je?li wyrobicie si? w podanym przeze mnie przedziale to jad?
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2012-05-08, 18:29   

Nikt nie ka?e nikomu gna? z góry bezmy?lnie jak to mia?o miejsce w Twoim przypadku kiedy jeszcze wiedzia?e? na jakim z?omie jedziesz.

Ja mówi? o walorach przyrody które na pewno s? efektywniejsze przy zró?nicowanym terenie ni? jad?c od wioski do wioski po p?askim i nie jest to ju? kwestia w?asnego widzi mi si? tylko tak jest.

Nie je?dzimy na nabijanie kilometrów st?d ?rednio nas interesuje "latanie", a raczej staramy si? wybiera? trasy gdzie mo?na co? zobaczy?, dowiedzie? si?, do edukowa?. Zreszt? ka?dy je?dzi jak chce, a ja si? nie wtr?cam do pomys?u bo i tak sam pewnie nie pojad? bo si? kuruj?, musia?em po prostu zareagowa? jak kto? robi anty reklam? górkom :D

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2012-05-08, 23:15   

Jak dla mnie sobota. Niedziele odpada.
Postaw piwo

Grigor 

Wysłany: 2012-05-09, 10:48   

ani to ?mieszne ani to zabawne robienie na ka?dym kroku przytyków do mojego rowera. to ?e nie mam kilku tysi?cy na wypasiony sprz?t nie znaczy ?e je?dze na z?omie.
A moje gnanie bez opami?tania polega?o na tym ?e gna?em w tempie grupy. O ile pami?tam by?em w ?rodku
w tamtym sezonie zrobi?em kilka tysiecy kilometrów. nie wiem dok?adnie ile bo nie mam licznika. z czego po górkach to tyle co z Wami. Fakt ze widoki z góry s? pi?kne nawet taki zadupiasty Zwiernik z góry wygl?da jako? ?adnie.
No ale zwiedza? mo?na tez p?askie krainy, My?lisz ?e gdyby nie rower widzia?bym na oczy takie miasteczka jak Radomy?l czy Przec?aw? ?e by?bym w Ryglicach czy Tuchowie? nie. Nie mia?bym najmniejszej potrzeby tam jecha?.

Ostatnimi tygodniami zaprowadzi?em 2 rowery do mechanika który na co dzien pracuje w podgrodziu. Robi? przerzutk? w wzgl?dnie nowym krossie który swego czasu kosztowa? z 1000z? Rower nie zrobi? 10% dystansu jaki zrobi? mój "z?om" a kilka razy mia? zepsut? przerzutk?. ci?gle co? skrzypi i trzeszczy. Powiedzia? mi ?e jest do roboty ca?y ale dopóki sie nie rozpadnie nie radzi w niego inwestowa? bo trzeba zrobi? korbe a jak korbe to ?a?cuch i z?batke pewnie te?. Poza tym nigdy nie wiadomo czy nap?d uda si? odkr?ci? czy "przy okazji" trzeba b?dzie wymieni? ko?o.
a "z?om" owszem zainwestowa?em w niego ok 200z? i jeszcze potrzebuje kupi? korbe ?eby ?ancuch mi nie przeskakiwa? pod górk? ale chodzi jak marzenie.
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2012-05-09, 15:39   

Omfg.. i masz .... : ) B?dziesz si? teraz czepia? s?ówka, które nota bene sam zacytowa?em z Twoich ust, bo jako? przy naszych spotkaniach nie kry?e? tego faktu. Ja mam gdzie? czy kto? ma rower za dwa z?ote czy dwa tysi?ce - na prawd? mam to gdzie?. Mam znajomych którzy je?d?? rowerem takim jak Twój wsz?dzie gdzie si? da i jako? nie ma wiecznego tematu z tym zwi?zanego.

Ja tylko kwestionuj? Twoje stwierdzenie: "a górki... moment nieuwagi i l?dujesz w rowie z rozci?t? nog?" gdzie sam do siebie pijesz przecie?, bo moim zdaniem w obliczu tego, ?e na drodze mo?esz umrze? w ka?dym momencie - wystarczy, ?e jakie? auto po prostu zagapi si? i Ci? nie wyminie - to ujmowanie rangi górkom jako niebezpiecznym trasom jest absurdalne.

Co do soboty Bowel to mi te? pasuje w zasadzie.
Przechodzi mi i chyba troch? pokr?c?.
Jak co? tel.

kaczka123 

Wysłany: 2012-05-09, 19:31   

wi?c liwocz, i podjazd i trasa dobra dla treningu:D wczoraj w kraku zrobi?em 40, tempo to 31km\h niez?a pompa w nogach bez sakw itd . ale sobie nie wy?aczy?em licznika w telefonie i nabi? mi ok 30 ?a?enia po domu hahah podjazdy w biesach nie?le dzia?aj? na pompe w nogach i kondycje ogóln?. Teraz Liwocz to pestka bez za?adunku. Grigor ja te? zadupca?em z prac? i kas? ?e by rower kupic , z dupy kasy sobie nie wyj??em niestety. upatrzy?em sobie taki jaki mam i zbiera?em kase od zera pracuj?c , teraz prace masz wi?c na co? lepszego mo?esz spokojnie odk?adac i uzbierac na dobry rower.DLA CHC?CEGO NIC TRUDNEGO. Reasumuj?c JEDZIEMY W SOBOTE o ok 11 w kierunku Liwocza. MAwgan masz jaki? pomys? na tras? bo ja nie zabardzo ten teren znam ?e by co? rysowac
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2012-05-09, 19:47   

Nikt na ulicy kasy na rower nie znalaz? :) Kazdy poszed? do byle jakiej roboty niektórzy z nas nawet do pracy gdzie p?ace by?y du?o ni?sze od minimalnej krajowej, ale umowa o dzie?o zrobi?a swoje i sie tyra?o za grosze.

W ka?dym razie jedziemy na Liwocz :)
Postaw piwo

kaczka123 

Wysłany: 2012-05-09, 19:56   

DAWAJ ZDJ?CIA!!!:D
Postaw piwo

Grigor 

Wysłany: 2012-05-09, 22:17   

moim twierdzeniem sprzed wypadku jest te? ?e ja tam wole je?dzi? po p?askim.
Do Tarnowa pojecha?em niesprawnym rowerem dzie? wcze?niej zniszczy?em opone i skrzywi?em ko?o. To co mia?em owego dnia by?o ko?em i opon? z damki któr? mo?na przejecha? 5 km i nie?le sie zmeczy?.

No có? k?óci? sie nie bede, do stromych zjazdów nabra?em respektu a "z?omem" jeszcze pare tysi?cy kilometrów zrobi?
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2012-05-09, 23:43   

LINK DO MAPY

uri90 

Piwa: 83/0
Wysłany: 2012-05-10, 08:27   

dziewczyny nie drapcie si? :)
mi pasuje sobota, niedziela odpada bo jade na komunie :/ jeszcze nie wiem jak z czasem w komuni? ale jak sie wszystko wyklaruje to dam znac :mrgreen:

kaczka123 

Wysłany: 2012-05-10, 16:35   

boshe z niektórymi a? strach si? dogadywac!! KONKRET SOBOTA LUB NIEDZIELA a nie takie lelum plelum , zjd? bym szarlotke ale wdupce wztke ... mówi ka?dy SOBOTA i ju? a nie a bo w niedziele odpada a w sobote mo?e tak, jest oferta wypadu w grupie , wypad?o na sobot? kto b?dzie to b?dzie i jedzie kto nie to nie i ju? a tu takie pitolenie wychodzi.
SOBOTA start o 11 zbiórka pod GOKIEM
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu