forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie okulary? Oczywi?cie Uvex Gravity Zero.
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-04-18, 13:47   Jakie okulary? Oczywi?cie Uvex Gravity Zero.

Na przestrzeni pi?ciu lat przerobi?em 7 par ró?nych okularów.
Je?li kto? chce pój?? za moj? dobr? rad? i nie wymienia? patrza?ek co chwil? mo?e chwil? przycupn?? i pos?ucha?.

Wiem, ?e to ceny w praktyce okre?laj? ostatecznie co kupuj? ludzie za sprz?t w ASG. Je?li widzi si? okulary za 18z? potem za 25z? a potem za 70z? lub 150z? to wiadomo, ?e kupi ka?dy takie po 20-23z? maj?c lekkie poczucie ?e to nie jest najta?szy szajs na rynku. Okulary poni?ej 20z? wybijcie sobie wogóle z g?owy. Mo?e to mia?o jeszcze jaki? sens 5 lat temu, ale nie przy obecnej klasie broni.

Przemawiam do Waszego rozs?dku. Do?ó?cie troch? i kupcie co? co i tak oka?e si? w praktyce ta?szym zakupem - bo zostanie z Wami do ko?ca.

Takim zakupem s? okulary Okulary Gravity Zero :
http://gunfire.pl/product...-bezbarwne.html
Dlaczego Gravity Zero? Zrozumiecie jak je za?o?ycie.
Okulary jakie mam za 160z? mog? i?? do kosza w porównaniu z tym produktem.

Po pierwsze kupuj?c co? co nie kosztuje tyle co 4 piwa b?dziecie o to bardziej dba? a nie rzuca? po strzelaniu w k?t. W praktyce prze?o?y si? to na zachowanie nie porysowanej powierzchni chroni?cej.

Po drugie maj? bardzo du?a powierzchni? chroni?c? co jest NAJWA?NIEJSZE.

Po trzecie co bywa plusem, ale i czasem minusem - nie czu? ich wogóle na g?owie !!!!!! Maj? najwy?szy komfort noszenia na rynku. Sk?adane nó?ki do ?rodka nie rysuj? wewn?trznej powierzchni jak to ma miejsce we wszystkich okularach z zawiasami.

Po czwarte wizja. Nie za?amuj? terenu, wersja przyciemniana ma dzia?anie które móg?bym porówna? do polaryzacji ?wiat?a. Przyciemniaj? tylko leciutko i po chwili noszenia nie zwrócicie uwagi na to, ?e s? przyciemnione. Wersje bia?? b?d? teraz obczaja? bo mam zamiar kupi? drug? par?.

Po pi?te najwa?niejsze zaraz po wytrzyma?o?ci to najwi?ksza nieparowalno??, a to za spraw? wyko?czenia górnej partii okularów w postaci separatora przepuszczaj?cego par? wodn?. Noski równie? trzymaj? okulary w bezpiecznej odleg?o?ci od skóry. Wszystkie inne okulary jakie mam po roku musz? w dynamicznej akcji przeciera? co 10sekund bo po tym czasie nie widz? w?asnych r?k. Chyba sobie wyobra?acie jaki to ma przek?ad na akcje? G?ównym powodem jest naklejona warstwa antyfog, która bardzo szybko traci swoje w?a?ciwo?ci, a po d?u?szym u?ytkowaniu przeszkadza i ludzie j? zdzieraj? wol?c zwyk?y plastik. Tutaj wewn?trzna strona okularów spe?nia ju? t? rol?. Oceniam te okulary widz?c mój sprz?t czerpi?c opini? od ludzi z innych grup jako okulary nie paruj?ce praktycznie.

Reasumuj?c.
Ucz si? na b??dach innych i wykorzystaj cudze do?wiadczenie zakupuj?c w?a?nie te okulary. Je?li nie masz pieni?dzy za du?o na ASG to jest to najlepszy powód, aby kupi? w?a?nie Uvex Gravity Zero.

Odpowiedz do tematu