forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GPS na rower.
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-04-17, 19:44   GPS na rower.

Trzymam w?a?nie w r?kach GPS Holuxa "TwoNav" Sportiva.
Jestem w trakcie testów. Póki co mo?na powiedzie? o nim, ?e jest mega precyzyjny i bardzo czu?y. Ni jak da si? tak? nawigacj? porówna? z wersjami Mobile na komórki. Wgram wi?cej map topograficznych i b?d? móg? powiedzie? co? wi?cej. Warto?? rynkowa jest wci?? do?? wysoka, ale na pewno sprz?t warty jest tej ceny i mo?na na nim polega? w przeciwie?stwie do komórkowych aplikacji czy tanich trackerów. Zgubienie satelit nawet w budynkach wydaje si? baaardzo trudne.

Czas pracy na bateri Li-ion o pojemno?ci 1050 mah wed?ug producenta 15h, ale ja b?d? testowa? po swojemu. Wydaje si? bardzo ma?o zwa?ywszy na to, ?e sprz?t Holuxa mo?e pracowa? nawet do 30h. Wchodz? baterie BL-5C one s? bardzo cienkie i w miar? lekkie, wi?c nie ma problemu z zabraniem ze sob? dodatkowych akumulatorów.

Transfer danych i ?adowanie przez miniUSB, a wi?c jest szansa na ?adowanie z panelu s?onecznego.

Taki dodatkowy ma?y atut na który zwróci?em od razu uwag? to mocowanie do kierownicy które po wsadzeniu do chwytu jest wkr?cane w obudow? GPSa, a wi?c nie ma mo?liwo?ci aby przy najwi?kszych wstrz?sach zgubi? sprz?t.

Najlepszy test urz?dzenia b?dzie w Bieszczadach.

kaczka123 

Piwa: 93/4
Wysłany: 2012-04-17, 21:01   

jak to trzymasz?? kupi?e? ?? po?yczy?e? ??:D
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2012-04-17, 22:39   

wirtualnie trzyma :D
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-04-17, 23:45   

OMFG ja wiem ch?opaki, ?e na forum mo?e t?oku nie ma, ale trzymajcie si? regulaminu i piszcie posty na temat i to tak by co? zawiera?y sensownego...
Bo ?al jest swojakom posty usuwa?...

Testuj? przed zakupem.

Odpowiedz do tematu