forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mawgan
2012-04-08, 11:12
[wyprawa] Krynica-Zdrój
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-02-22, 10:08   [wyprawa] Krynica-Zdrój

Uri rzu? propozycj? ilo?ci dni jakimi dysponujesz i dat? wyjazdu.
Ja nie preferuj? jazdy "fly and drive" na krótkich dystansach, wi?c mo?emy zrobi? tak, ?e ka?dy w miar? dysponowania w?asnym czasem, albo zrobi desant do Krynicy, albo przyjedzie rowerem bezpo?rednio z Pilzna. Trzeba opracowa? dobrze mapki bo tam w sporym zag?szczeniu terenu traski b?dzie si? robi?. A najlepiej na tego typu wypraw? to wpakowa? mapy do GPSa. (wiem, ?e nie które drogi po szlakach po prostu si? urywaj? i ko?cz?)

Mo?na wykorzysta? cz??? tras z bikemapa bo jest rozrysowana szlakami rowerowymi "Beskid Niski" i "Beskid S?decki" ca?y.
Ja w jeden dzie? chcia?bym odwiedzi? Kamenice na S?owacji - s? tam urocze ruiny zamku. W jedn? stron? 40km, mo?na zrobi? p?tl?.

Jest te? fajna trasa "Trasa AMTB Jaworzyna-Prehyba", ale wola?bym nie zmienia? opon na ni? jakby by?y warunki pogodowe ?rednie.

Ogarnijcie map? google.
Wypiszcie punkty które chcieli by?cie odwiedzi? od my?lników.
Mo?na skoczy? na
Ja w pierwszym po?cie b?d? edytowa? tre?? i map? a? ustalimy wersj? ko?cow?.

Status: w trakcie opracowywania

Data:
Ilo?? dni:
Ilo?? osób: 1
Dystans dzienny:
Dystans ca?kowity:

Punkty:
- Kamenica, S?owacja
- P?tla Beskid Niski
- P?tla Beskid S?decki

uri90 

Piwa: 83/0
Wysłany: 2012-02-22, 18:09   

Mawgan,
moja propozycja jest taka jak pisa?em w innym temacie. A mianowicie jest to wypad typowo MTB, przemierzanie gór szlakami, a nie asfaltem. Wypad w którym nie ma miejsca na sakwy, namioty i planowanie drogi rysuj?c na mapie. Tylko ty, plecak, rower i góry :)
Dlatego pisa?em, ze dojade tam poci?giem, jednak mozemy sie umówi? razem i wy pojedziecie sobie z sakwami itp., ka?dy pojedzie w swoja stron?, a wieczorem si? spotkamy na noclegu, zrobimy ognicho itp.

Nie mam kompletnie nic przeciwko d?ugim trasom po asfalcie, bo ch?tnie pojade na taki objazd bieszczad, jednak tego roku chcia?bym ogarn?c te? kilka wypadów MTB.

polecam link http://www.enduroriderz.p...8-20/index.html
(koniecznie czytajcie opisy pod ka?dym zdjeciem sk??daj?ce sie na histori? wyjazdu)
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu