forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mawgan
2012-04-08, 11:11
O wszystkim i o niczym.
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-02-09, 18:24   O wszystkim i o niczym.

Jak tam ludziska zima leci?
Do -10 je?dzi?em na rowerze, teraz wol? przy wi?kszym mrozi na biegówki i??. A jak b?dzie przerwa du?a to znowu b?dzie trzeba rozje?dzi? nogi na wiosn?. W zesz?ym roku ca?? zim? je?dzi?em i na wiosn? by? spokój : )

Rower stoi z lenistwa w ogóle go nie zakonserwowa?em na zim? : / No ale to nic, co najwy?ej szlag trafi ?a?cuch któremu i tak si? dosta?o nie?le po tych wszystkich jesiennych deszczach. Zab?ocony bidny jak po rajdach jaki? ostrych. W który? dzie? musz? si? za niego zabra?. Mo?e dam ?ukaszowi do czyszczenia - ?wietnie mu idzie mycie : )

A od strony sprz?towej jak tam?
Jakie? przygotowania na nowy sezon?
Ostatnio zmieniony przez Mawgan 2012-04-01, 03:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo

kaczka123 

Piwa: 93/4
Wysłany: 2012-02-09, 19:00   

Zima zim?, ale to dobry czas na zakup cz??ci rowerowych, wiele, wiele promocji z których sam skorzysta?em:P zakupi?em zapi?cie do roweru , cena no rewelacja z 80 na 20z?. Skoro zima to w sklepach sezon jest na inne asortymenty wi?c po raz kolejny mo?na po kosztach zakupic co? z odzie?y rowerowej. Uda?o mi si? nabyc okulary, r?kawiczki i kurtk? po naprawd? niskich cenach.
Co do przygotowa? roweru na zbli?aj?cy si? sezon rowerowy zakupi?em sakwy o których s?ysza?em wiele dobrego ,a i cena by?a atrakcyjna:P

http://sklep.crosso.pl/product.php?id_product=6 oto one ( po testach opisze je nieco szerzej)

Rower po sezonie zaparkowany w gara?u , ma na sobie jeszcze mase b?otka z grudniowej jazdy:D
Je?eli chodzi o kolejne doposa?enie roweru to przymierzam si? do zakupu rogów do kierownicy bo jest to niew?tpliwie przydatna rzecz w rowerze .
Postaw piwo

uri90 

Piwa: 83/0
Wysłany: 2012-02-09, 19:44   

o widze, ?e tu o mnie mowa :D a ja swojego roweru przed zim? nawet nie umy?em nie pówi?c o "polerowaniu". Niestety rower sta? w garaz u prawie ca?? jesie?- sporadycznie go wyci?ga?em z braku czasu :/ Nie mówcie mi o kupowaniu bo ja mam tak ze jak wpadne w ci?g to na kupieniu jednego grata do roweru sie nie skonczy :)
Maciek, ?wietne sakwy! na bikestatsie pisz? o nich same pozytywy :)
mo?e nam si? uda w tym roku w ko?cu si? zorganizowa?, znajdziemy czas i sie wybierzemy na jaki? big trip?? :)
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2012-02-09, 21:41   

tak wiec i ja nie czyscilem ani nie konserowalem roweru na zime blota na nim nie ma bo robilem wypady na rowerze z psem dopoki nie nastaly mrozy -20 xD praktycznie w stuczniu bylem raz :P i w grudniu pare razy :P

Ja sie zbieram na zmiane peda? przedniej przerzutki i na sakwy ktore jak narazie szukam na licytacjach co by nie wydawac kasy ktorej nie mam :)

ps. Uri pimp my bike ? :)
Postaw piwo

Grigor 

Piwa: 88/1
Wysłany: 2012-02-09, 21:42   

Czego? du?ego to ja Wam b?de móg? co najwy?ej pozazdro?ci?.
Nie mam kasy na inwestycje w sprz?t a tym co mam daleko nie zajad?.

Ten kraj jest chory i maj?c pewne ograniczenia natury zdrowotnej i nie mog?c zapiernicza? a charakterze murzyna niewolnika siedzi si? na bezrobociu miesi?cami i latami

Co do roweru to te? je?dzi?em w grudniu. Je?dzi?em poln? drog? i jest uwalony po osie. W zasadzie po kontuzji je?dzi?em sporadycznie. Nie mam zaufania do tego sprz?tu. Rower by jeszcze mogl ci?gna? ale potrzeba wymiany ca?ego tylnego ko?a z osprz?tem i przedniej opony
Postaw piwo

uri90 

Wysłany: 2012-02-09, 23:01   

Bowel, tak, planuje "Pimpa?" :lol: my bike, ale raczej sko?czy si? to na zakupie nowego sprz?tu :) mam nadziej? ?e juz na nadchodz?cy sezon :)
a stary rower zostawie sobie na pami?tk? :)

Grigor, spróbuj od?o?yc troche kasiorki jak bedziesz mia? z czego i w internecie mo?na wyhaczy? ciekawy u?ywany rower czasem za naprawde dobre pieni?dze. Uda?o mi sie tak znale?? rower dla Justyny w tamtym roku za dobre pieni?dze, za które "u czuby" w lipinach w ?yciu nie kupi?aby takiego sprz?tu.
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2012-02-10, 00:56   

@Grigor: jaki system jest to wszyscy wiemy, ale fakt faktem ?e to my sami stwarzamy sobie ograniczenia. Do wszystkiego mo?na doj??, kwestia tego jak bardzo si? tego chce.

@kaczka123 (omfg -.-) Sakwy mam, polecam etc. Co prawda to kwestia gustów i je?li w planach nie ma si? hardcorowego eksploatowania sprz?tu to mo?na jecha? na ka?dych innych z w miar? ?atwym ?ci?ganiem z baga?nika. Jednak ceni? sobie firmy które maj? bardzo zaw??one spektrum produktów.

Przypomnia?e? mi o r?kawiczkach musz? koniecznie przez zim? kupi?, bo nei wypada mie? ca?ych d?oni opalonych na wakacjach!

Bowel 

Wysłany: 2012-02-10, 18:20   

co do tych sakw crosso mia?em kupi? zwykle za 80 zl jednak przekonali mnie na pewnym forum tekstem " wyobra? sobie ze jedziesz na kilka dni na rowerze i ciupie kapu?niaczek, a Ty ka?dego wieczoru k?adziesz si? spa? do wilgotnego spiworu" Najta?sze nie przemakalne sakwy to w?a?nie crosso kupi?em je w okazyjnej cenie 155 zl czerwone. Kazde inne które by?y nie przemakalne kosztowa?y 200++++ az do 1000 zl za dwie ( na pewno s? i dro?sze :p ) Ciekawym rozwi?zaniem w sakwach crosso jest bardzo proste zamykanie co daje nam wodoszczelno?? :)

Tak czy inaczej szykuje si? d?ugi wypad :)
Postaw piwo

Grigor 

Piwa: 88/1
Wysłany: 2012-02-10, 19:53   

Ci??ko od?o?y? nie maj?c dochodu.
Ja chyba nie chce kolejnej u?ywki... mam na strychu arkusowski z?om, mam paniemiecki z?om z lipin i mam z?om jakiego? górala niewiadomego pochodzenia - wszystko niezdatne do jazdy. Mam te? ten sprz?t na którym je?dze i wbrew temu jak wygl?da nie jest taki straszny. Zmienie go jak zaczne zarabia? i b?dzie mnie sta? na rower z prawdziwego zdarzenia.

a co do relacji z tymi co udaj? ?e szukaj? pracownika to ksi??k? móg?bym o nich napisa?. Nie chce tego publicznie komentowa? bo jeszcze dojdzie tam gdzie doj?? nie powinno ale nie jedno przeszed?em w rozmowie z potencjalnym pracodawc?. To nie ma do?wiadczenia, to za wysokie kwalfikacje, to stan zdrowia nie pozwala i tak bez ko?ca... I co par? dni gdzie? jecha?, dzwoni?, wydawa? pieni?dze a guzik z tego jest.
Ostatnio us?ysza?em ?e nie mog? by? pomocnikiem przy za?adunku bo mam okulary... Skoro szukam ju? tak nisko to chyba nie powiesz mi ?e nie szukam?

No ale wracaj?c do tematu rowerów to kondycj? powinienem mie? niez?a. Praktycznie ca?a zim? robi? jakie? programy ?wicze? wi?c nie powinno by? problemu z rozruchem. Ja startuje jak bedzie jakies 10-15 stopni na plusie
Postaw piwo

Bowel 

Wysłany: 2012-02-12, 21:08   

Id? jutro na jarmark w celu opatrzenia fajnych akcesorii rowerowych w super cenie które widzia?em na wakacjach ale jako? tak zesz?o :P

Wybiera si? kto? ze mn? ?
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2012-02-12, 22:37   

Super akcesoria rowerowe powiadasz ? : )
Nie ja odpadam na razie z zakupami.
W marcu si? rzuc? na sklepy mi pasuje na pierwszy zakup wyda? blisko tysiaka, ale nie popuszcze musze mie? Atacam? :D

uri90 

Wysłany: 2012-02-12, 22:53   

Przegl?da?em rowery na allegro i jest pare sztuk z podgrodzia :)
UNIVEGI poekspozycyjne z wielkimi obnizkami :) bede jechal do debicy to wst?pie oblookac co jak gdzie i za ile :) na allegro oferta wyglada na ciekaw? :)
Postaw piwo

Bowel 

Wysłany: 2012-02-12, 23:47   

No uri teraz dobry czas na zakup rowera :)

Mawgan ja mowi o zakupach jarmarkowych w ktorych zamknalbys sie w 30 zl xD tak jak zamkniecie do roweru itp lampki itp

Ja jeszcze bym chcia? peda?y spd z butami do wakacji skompletowac zawsze chcia?em je miec ale w latach 2002-2006 byly jebucko drogie
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2012-02-13, 02:31   

Mo?na by za?o?y? temat osobny gdzie zamieszczali by?my linki do superowych okazji. Czasem na allegro kto? si? czego? pozbywa i nie bardzo potrafi wyceni? to. Mo?e kto? skorzysta.

Bowel 

Wysłany: 2012-02-13, 16:23   

bardzo dobry pomys? niech pgr korzysta
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu