forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Film promocyjny Gminy Pilzno
Autor Wiadomość
mh_misiek 

Piwa: 59/0
Wysłany: 2012-02-07, 21:13   Film promocyjny Gminy Pilzno

Na stronie Urz?du jest ju? dost?pny film promocyjny o Gminie Pilzno

:arrow: Film promocyjny Gminy Pilzno

Dodam tylko, ?e nieliczni (czyt. wybrani) mogli ten film dosta? na p?ytce DVD wraz z albumem.[url][/url]
Postaw piwo

uri90 

Piwa: 83/0
Wysłany: 2012-02-07, 21:44   

fajnie ze taki filmik powsta? :) ogl?dn??em od deski do deski i czasami wszystko jest "przekolorowane" ale o to chodzi w "reklamie"
duzy plus :)
Mawgan wrzu? filmik na g?ówn? tam najlepsze jego miejsce :)
Postaw piwo

mh_misiek 

Piwa: 59/0
Wysłany: 2012-02-08, 12:09   

Ten filmik powinien zawiera? na pocz?tku i ko?cu taki znaczek ;-)

Postaw piwo

podlak 

Piwa: 471/0
Wysłany: 2012-02-08, 12:50   

Widze, ze gmina sie promuje i bardzo dobrze :P ogladnalem caly film ;) ale teraz jak Wam zacznie do miasta naplywac inwestorow i firm, to nic nie bedzie z tego reklamowanego swiezego powietrza i pieknych krajobrazow :P ogolnie Pilzno i okolice sa fajne, to trzeba przyznac. :)
Postaw piwo

uri90 

Wysłany: 2012-02-08, 13:23   

podlak napisał/a:
ale teraz jak Wam zacznie do miasta naplywac inwestorow i firm, to nic nie bedzie z tego reklamowanego swiezego powietrza i pieknych krajobrazow

na to bym nie liczy?, do inwestorów nie wychodzi sie z jakims filmikiem, ale z miejscem konkurencyjnym pod inwestycje, gdzie inwestorom op?aca?oby sie inwestowa? (mas?o ma?lane ;P) cho?by np. "strefa" z ni?szym podatkiem itp. jak to mia?o miejsce np. w wojniczu- mogliby?my sie od nich uczy?, w wojniczu jeszcze obwodnica nie by?a sko?czona a hale i magazyny juz by?y wybudowane. W pil?nie inwestuj? jedynie lokalni. znacie jak?? wielk? firme która przyby?a "ze ?wiata" po to by inwestowa? w Pilznie?? bo ja nie.

a nawi?zuj?c do turystyki tak wykolorowanej w filmie. to w tamte wakacje napisa?em pismo na e-maila, do osoby zajmuj?cej si? w naszej gminie turystyka i rekreacj? czy promocj? co? takiego, ?e szlak rowerowy czerwony biegnacy przez las w lipinach jest zle oznakowany bo powycinali drzewa z oznaczeniem i w ogóle, ?e za czasów s.p. J. Chmury turystyka rowerowa w gminie prze?y?a "bum" a teraz wymiera itp. Wys?a?em to na e-maila gminnego i nikt nawet nie raczy? mi odpisa? "spadaj". a szlak jaki by? taki jest. krótko mówi?c chowanie g?owy w piasek
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-02-08, 13:41   

Biedronka :P

Filmik super ?e powsta?! Do ko?ca nie mia?em cierpliwo?ci go obejrze? jeszcze, bo nagrany jest z t? muzyczk? w stylu starych programów o gospodarce w telewizji Kraków mnie strasznie usypia. Ale kiedy? dam rade :)

Uri mój kochaniutki za temat rowerowy to si? sami we?miemy z PeGieRami. Spotkamy si?, wszystko ustalimy, spiszemy etc. nie nerwowo : )

Filmik wrzuc? na portal jak b?d? mie? wi?cej g?owy do tego. Póki co wci?? sam tam dzia?am : )

uri90 

Wysłany: 2012-02-08, 16:33   

muzyka rzeczywi?cie dzia?a na wyobra?ni? :) mi sie kojarzy z tymi puszczanymi w marketach budowlanych :)

co do ogarni?cia portalu ch?tnie bym Ci pomóg? na ile starczy mi czasu i umiej?tno?ci
Postaw piwo

Grigor 

Piwa: 88/1
Wysłany: 2012-02-08, 22:11   

ogl?daj?c ten filmik nuci?em sobie piosenk? jest super grupy T.LOVE...
Popatrz na wspania?e autostrady...Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów...
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu