forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wsparcie Atmosferycznych koncertów
Poll

Jeste? za wjazdem za 5z??
TAK
88%
 88%  [ 15 ]
NIE
11%
 11%  [ 2 ]
OBOJ?TNE
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów: : 17

Autor Wiadomość
SyNeK 
niech zyje metal

Piwa: 1/0
Wysłany: 2009-03-02, 19:47   Wsparcie Atmosferycznych koncertów

Mog? powiedzie? ze pomys? z koncertami za 5 z? jest na prawd? dobry bo nie do?? ?e odci??ymy w jaki? sposób troszk? w?a?cicieli i pomys?odawce ASVALT'a to jeszcze b?dziemy mie? t? satysfakcje ?e dzi?ki nam takie imprezy s? i b?d? i chyba to jest najwa?niejsze nie mo?emy o tym zapomina? chyba ?e ktos woli siedziec w domu i raz na ruski rok gdzie? jecha?.Tylko mam jedno pytanie jak pomys? odpali czy mój rower bedzie mia? darmowy wst?p:-D
Ostatnio zmieniony przez Mawgan 2009-03-03, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo

asvalt 

Piwa: 96/3
Wysłany: 2009-03-02, 22:33   

Witam widz? ze kolega poruszy? temat naszej rozmowy dotycz?cej p?atnych wej?? na koncert do Atmosfery .Je?li ju? to jest na tapecie to zadaje wam pytanie czy odpowiada to wi?kszo?ci i jaka kwota waszym zdaniem wchodzi w gre (my?la?em o 3 lub 4 z? ) moim zdaniem jest to kwota niewielka a powielona kilkakrotnie pozwoli nam na przynajmniej cz??ciowe op?acenie zaproszonych zespo?ów.
PS :Rower ma darmowy parking
Hail ASVALT

podlak 

Piwa: 471/0
Wysłany: 2009-03-02, 22:43   

Uwazam, ze nie 3-4 z? ale 5 z? to jest optymalna cena i ze nie powinna przeszkadzac publice ;) wiec jestem jak najbardziej za!
Postaw piwo

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2009-03-02, 23:41   

Mi tam wej?ciówki za 5 z? nie przeszkadzaj? ca?kowicie i z tego co wiem innym raczej te? ;) Za taka zabaw?, genialn? muzyk? to nie ma ?adnego problemu! ^^
Postaw piwo

Draxus 

Piwa: 201/1
Wysłany: 2009-03-03, 12:42   

Mi tez pasuje 5 z?. To niewiele a niema co juz sie rozdrabniac na 3 czy 4. Jedna monetka 5 z? powinna zawsze byc zarezerowana na wsparcie koncertowe. :-)

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2009-03-03, 13:38   

Wyci??em posty na nowy temat -tak b?dzie lepiej.

Z Jackiem rozmawia?em w?a?nie na ostatnim koncercie i uwa?amy, ?e to bardzo dobry pomys?. Dobrym zwyczajem jest zawsze w pewnym momencie wspiera? i w taki sposób "da?" za to co si? "dostaje".

Ja wiem, ?e moim znajomi b?d? to jedno "piwko" wrzucali do kapelusza.
Przy okazji stoj?c z biletami, widzi si? kto wchodzi i mo?na unikn?? nie przyjemnych nar?banych go?ci którzy nie przyszli na koncert a raczej si? dobi? w jakikolwiek sposób : )

Mog? pomóc swoj? osob? na "bramce", ch?opaki z B-Site sprawdzili ju? jak dobry w te klocki jestem :D

Doda?em ankiet? do tematu zag?osujcie.

Szewcu 
Szewcu

Piwa: 202/1
Wysłany: 2009-03-03, 19:03   

dobry pomys?!;) trzeba wesprze? ca?y projekt. Jak ju? co? sie dzieje w naszym pi?knym Pil?nie, to trzeba to uszanowa? i pomóc temu;) Kto wie...mo?e kiedy? jak sie troche kasy uzbiera zaprosimy np Metallice... xD Do nast?pnego GIG'a ludziska;)
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2009-03-03, 22:34   

Tak oczywi?cie polecam Mawgana na bramk? facet wie o co chodzi w tym ja osobi?cie jak najbardziej mog? rzuci? lecz uwa?am ?e frekwentacja spadnie kiedy kiedy b?d? wpada? zespo?y mniej lub nie znane wiem jacy s? ludzie i nawet czasem 5 z? im ?al.
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-03-04, 01:20   

Zach?cam osoby glosuj?ce do wypowiedzenia si? w tym temacie dodatkowo. Dlaczego "NIE" a dlaczego "TAK", a przede wszystkim do przeczytania tematu zanim si? zag?osuje.
Nie chodzi o to, czy chcemy wyda? pi?tk? lub czy za pi?tk? kupimy kolejne piwo - nale?y sobie u?wiadomi? wa?no?? wsparcia organizacji tak dobrych dla nas imprez.

asvalt 

Wysłany: 2009-03-04, 08:07   

Witajcie
Chcia?bym powiedzie? na pocz?tku ze my?leli?my nawet o mniejszej kwocie typu 3 max 4 z?. (symbolicznie) Wiem ze to mo?e du?o dla niektórych a le tez musz? nas ci niektórzy zrozumie? ze robi?c koncert s? tez pewne koszty i to nie jest tylko zap?acenie zespo?om ich honorariów. Dzi?ki za wypowiedzi s? one dla nas bardzo wa?ne prosimy aby by?o ich jak najwi?cej.
hail
asvalt

Kerra 

Piwa: 68/11
Wysłany: 2009-03-04, 12:39   

Uwa?am, ?e to jest ?wietny pomys?, ?eby wjazd by? za 5z?. Koniec kropka : )
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2009-03-04, 19:49   

Asvalt ja cie rozumiem i wi?kszo?? ma to samo zdanie ale du?o ludzi ma to kompletnie w D ich nie obchodzi co i jak wa?ne ?e jest jest masa takich ludzi którzy na to maj? kompletn? zlewk? a co tak du?o a ja za to to co? tam . Ja jestem za bo wiem co znaczy organizacja sami Z B-Site organizowali?my wysz?o dobrze ale ludzie jak p?acili to kombinowali z biletami przekazywanie dlatego je?li co? to tylko piecz?tki nie bileciki dobrze ?e by? Mawgan bo robi? ich w buca ka?dy kto wyszed? chcia? wej?? nawet 20 raz musia? pokaza? ale tak jak mówi? dzi?ki temu ?e b?dzie piecz?tka nie ma zamieszania.
Postaw piwo

rainbow 

Piwa: 27/1
Wysłany: 2009-03-04, 21:11   

5 z? to nie jest tak du?o jak na jeden koncert w miesi?cu... w dodatku genialny koncert !
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-03-05, 00:35   

To ju? nawet nie chodzi o form? :D
Bo tak mi?dzy nami to myk na piecz?tki jest jeszcze ?atwiejszy do okantowania ni? bilety ;D

Damy rade to ju? nie chodzi o to ^^

asvalt 

Wysłany: 2009-03-05, 08:50   

dok?adnie tak Mawgan nie chodzi o form? na to jaki? sposób si? znajdzie i b?dzie ok .Jak na razie chcemy us?ysze? jak najwi?cej g?osów na TAK lub NIE. Zemie ludzie na nie i kombinuj?cy byli od zawsze lecz s? tez ludzie tacy jak wy którzy popieraj? ide? wiec sytuacja jest wyrównana :) (na szcz??cie)

Odpowiedz do tematu