forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
27.02.2009 Steel Velvet i Krusher w Atmosferze
Autor Wiadomość
asvalt 

Piwa: 96/3
Wysłany: 2009-02-19, 10:19   27.02.2009 Steel Velvet i Krusher w Atmosferze

Witam serdecznie i nie mniej serdecznie zapraszam na koncert do Pubu Atmosfera w Pil?nie.
Tym razem o zamieszanie na scenie zadbaj?: Najbardziej supportuj?cy z supportów filar strzy?owskiej
sceny Steel Velvet oraz niebywa?a
gwiazda zgniatania uszu, powalaj?ca delikatno?ci? graj?ca na dwie perkusje (Niez?y szo? ) z kobiet? na wokalu formacja KRUSHER z Krosna
Zreszt? tu nie ma co wiele mówi? !!!

27.02.2009 wst?p 0 z?otych, godzina 20 zaczynamy, dobrej muzy nie zabraknie, piwa tez wi?c b?d?cie !!!
PS Przeka?cie znajomym no i zabierzcie ich ze sob?.

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2009-02-19, 10:32   

Niestety szkoda ale mnie nie b?dzie gramy akurat w ten dzie? w debicy ale o tym info niebawem.
Postaw piwo

sieta 
sieta

Piwa: 119/4
Wysłany: 2009-02-19, 11:32   

No to zaznaczam czerwonym kó?kiem na kalendarzu i czekam.
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2009-02-19, 12:42   

No to ja te? zaznaczam czerwnonym kó?kiem i biore sie za zapraszanie ludzi do Atmosfery. To moze byc najlepszy Gig w historii!

asvalt 

Piwa: 96/3
Wysłany: 2009-02-19, 16:18   

Dzieki serdeczne wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomagaj? nam nag?o?ni? imprezy w Atmosferze i wpisuj? je w swoje kalendarze imprez.
Wielkie dzieki jeszcze raz i do zobaczenia na gigach

podlak 

Piwa: 471/0
Wysłany: 2009-02-19, 18:13   

A tam ... Bowel ... jak bedziesz chcial to sie wyrobisz z koncertu swojego na koncert do Atmosfery, prawko masz :P
Ja oczywiscie bede w Atmosferze i porozsylam kilka dni wczesniej info do swoich znajomych!! pozdrawiam i DO ZOBACZENIA NA GIGU!! :evil:
Postaw piwo

sieta 
sieta

Piwa: 119/4
Wysłany: 2009-02-27, 10:55   

To ju? dzisiaj. Do atmosfery wszyscy razem naprzód.
Postaw piwo

podlak 

Wysłany: 2009-02-27, 14:38   

Do Atmosfery obowiazkowo Sieta! i najwyzszy czas zeby wszyscy sie przylaczyli i poskakali!! :evil:
Postaw piwo

Mawgan 

Wysłany: 2009-02-28, 02:19   

TADAAAMMMM !!!!!!!!

No i kto ma przyjemno?? zrobi? pierwszy wpis PO ?
JA :D

Ohh uhh ihh oohhh czuj? si? jak po pierwszym Gigu w Atmosferze!
Ciesz? si?, ?e dzisiejszy pi?tek nie rozczarowa? mnie.
Nie rozczarowa? bo nastawia?em si? na jedno w takim doborowym sk??dzie muzycznym: na najlepszy GiG w historii Atmosfery!

I sta?o si?!
Mog? powiedzie? jedno: najlepszy Gig w historii.
Brawo nag?o?nienie!
Super czyste brzmienia, genialna oprawa muzyczna, ?wietna frekfencja, to co tygryski lubi? najbardziej. By?o R E W E L A C Y J N I E.

A Wy jak si? bawili?cie?

Draxus 

Piwa: 201/1
Wysłany: 2009-02-28, 13:31   

Rewelka. :) Steel Velvet tym w porowaniu z wczesniejszym ich wystepem u nas sluchalo sie o niebo lepiej. Zasluga to naglosnienia, bo w koncu wyraznie dalo sie slyszec poszczegulne instrumenty, w tym moj ulubiony element, solowieczki. :) Mialem tez wrazenie, ze chopaki sie na ten wystep bardziej wystroili. ;-)
A Krusher to juz wogule mega fajnie zagral. Jedynie czulem niedosyt z powdu dwoch spraw: Po pierwsze mogli by pograc dluzej. :) Naprawede sie swietnie sluchalo a utwory byly z wykopem, rytmiczne, rify ciekawe etc. Druga sprawa niestety wokalistke bylo slychac slabo. A szkoda troche, bo nawet Save Your Soull (bodaj tak sie nazywali) swego czasu niegrajac z takim wykopem i niemajac takiego sprzedu naglasniajacego oczarowali nas dzieki wlasnie swietnemu i co wazne dobrze slyszalnemu glosowi wokalistki.
Swietny tez element wystepu Krushera, ktory mogby byc dluzszy (bo fajny) to zabawa na dwie perkusje i ten kawalek z takim irladzkim motywem, grany poczatkowo na gitarze akustycznej. To jakis cover o ile kojaze, ale niemoge sobie przypomniec jakiej kapelki. Moze ktos z Was pamieta?
Na koniec co prawda jest to temat zaslugujacy na osobny watek, ale dopowiem, ze calosci swietnego wieczoru dopelnila rewelacyjna wprost pizza w nowo otwartym pomieszczeniu z jedzonkiem. :) Czlowiek posluchal swietnej muzy, napil sie piwa i zjadl rewelacyjne zarcie.:) Dobre jedzenie to jest strzal w dziesiatke.
Gratuluje po raz kolejny wszystkim osobom, ktore przyczynily sie do zaistnienia tak milych okolicznosci koncertowych. :) Normalnie az trudno mi uwierzyc, ze to jest Pilzno. :lol:

Mawgan 

Wysłany: 2009-02-28, 13:55   

W koncu zaskoczy?em : )
To by? oczywi?cie "River Of Time" - Ayreon'ów.
Skrócony zmodyfikowany pod pod dwu minutowy kawa?ek ale to River Of Time.

Zobaczymy co b?dzie na nast?pnym GiGu, zwolnijmy bo od emocji nam g?owy rozsadzi : ) Kawa? dobrej roboty Asvalt!

podlak 

Wysłany: 2009-02-28, 13:58   

Ja tez jestem zadowolony i cieszylem sie jak dziecko, ktore dostaje klocki lego pod choinke (to w moich czasach, teraz pewnie laptopy hehe :mrgreen: )!! Wszystko mnie dzisiaj boli, czyli impreza sie udala, ledwo siedze hehe. Mam nadzieje, ze nastepny koncert bedzie rownie dobry, albo nawet lepszy!! DZIEKI ASVALT i do nastepnego razu!! :evil:
Postaw piwo

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2009-02-28, 18:37   

Na pierwszym GiGu by?am, ale od razu mówi?, ?e na pewno nie ostatni raz! Muzyka rewelacyjna tylko w?a?nie co do drugiego zespo?u to wokalistk? trudno by?o us?ysze? a co dopiero zrozumie? co ?piewa. Ogólnie zabawa by?a przednia! Siniak znalaz? si? tylko jeden no mo?e pó?torej, podziurawiona bluzka, zerwany ?a?cuszek, ale warto by?o! ;D Ju? nie mog? si? doczeka? kolejnych koncertów w atmosferze! :) Na 100% mnie nie zabraknie :]
Postaw piwo

podlak 

Wysłany: 2009-02-28, 19:39   

Hunya: zaluj, ze tak pozno zaczelas hehe :P wez nastepnym razem innych koncertowych znajomych ;-)
Postaw piwo

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2009-02-28, 23:10   

No có? ?a?uj? i to bardzo! Na szcz??cie ju? wiem, ?e robi?am ?le, wi?c si? poprawi?! :D A przy okazji mam pytanie... gdzie mo?na szuka? zdj?? z imprezy? ;>
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu