forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Entropia Universe] wprowadzenie
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2009-01-09, 19:19   [Entropia Universe] wprowadzenie

Zach?cam tych co lubi? pomy?le? i rozwija? swoj? posta? hobbystycznie w prze ogromnym ?wiecie.

Jako ?e nie chce mi si? dzisiaj za bardzo pisa? wklej? o co chodzi z wikipedii:

Entropia Universe (dawniej Project Entropia) – wirtualny ?wiat z w?asn? gospodark? wewn?trzn? i walut? o sta?ym kursie (PED – Project Entropia Dollars). 10 PED = 1 USD. Gracze za po?rednictwem swoich postaci (awatarów) tworz? wirtualne spo?ecze?stwo. Wed?ug oficjalnych danych w lipcu 2007 r. w projekcie Entropia Universe zarejestrowanych by?o ponad 600 000 u?ytkowników. W 2004 r. projekt Entropia Universe zosta? wymieniony w Ksi?dze Rekordów Guinnessa, w zwi?zku ze sprzeda?? wirtualnej wyspy graczowi z Australii, znanemu jako Deathifier. Wyspa kosztowa?a 26 500 USD, co by?o wówczas rekordow? kwot? wydanych wirtualnych dolarów. Rekord ten zosta? pobity w 2005 r., kiedy to sprzedano wirtualn? stacj? kosmiczn? graczowi Jonowi "Neverdie" Jacobsowi za 100 000 USD. "Neverdie" pó?niej kupi? wirtualne jajo za 10 000 USD ("cokolwiek wyl?gnie si? z tego jaja przyci?gnie nowych klientów do mojego klubu").

Mechanika gry

Entropia ??czy w sobie elementy gier MMORPG, FPS, a tak?e systemów hazardowych. Gracz wciela si? w samodzielnie stworzon? posta?, któr? przemierza ?wiat, poluje, wydobywa minera?y, wykonuje przedmioty. Ka?da czynno?? wymaga pewnych nak?adów finansowych (amunicja, sondy górnicze, naprawa broni i narz?dzi), oferuj?c w zamian mo?liwo?? odnalezienia cennego z?o?a, wykonania unikalnego artefaktu lub zdobycia warto?ciowego ?upu (loot) z zabitego stworzenia.

(Wikipedia)

Trailerek wyja?niaj?cy o co biega. Nie stety na starej grafie.

Tu filmik cz?sto lec?cy na bilbordach w samej grze :)
Podoba mi sie choc tez na starej grafie :D

Wszystko ?adnie, ale w grze równie? oprócz szcz?scia liczy si? nasz sposób obracania wirtulnymi pieni?dzmi. Kto jest bystry i sprytny pomno?y ka?dy grosz, reszta straci fortune.

Ja gra?em kiedy?. Wysz?o tak, ?e gra mnie znudzi?a. Ale po trzech latach odkry?em j? na nowo. Im wi?cej zrozumia?em i odkry?em ile jest mo?liwo?ci i ile jeszcze przez graczy nie odkrytego, wci?gn??em si? na nowo.

Polacy te? maj? dobre osi?gni?cia. Ostatnio na hunciku go?? z Polski zgarn?? 9,000z? : ) farciarz : ).

Przygotowywane s? nowe planety (uk?ad s?oneczny). Oraz wiele atrakcji nowych w tym te? dla mi?o?ników mocnej muzy, na planecie Calypso która do konca i tak jeszcze nie zosta?a zbadana.

Piszcie je?eli ju? gracie swoje full nicki avatarów.
W kolejnych tematach opisz? kilka porad, a je?li sami gracie i znacie si? troszk? na tym "jak ugry?? 10 milionów" piszcie!

Mój avatar: Mawgan BialyWilko Zpolnocy
Ostatnio zmieniony przez Mawgan 2009-01-09, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo

Draxus 

Piwa: 201/1
Wysłany: 2009-01-09, 20:35   

I ja rowniez pogrywam w Entropie, w grze mnie znajdziecie jako kolesia o ksywce Antares. :)

Odpowiedz do tematu