forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[wypad] w weekend 12-13maj
Autor Wiadomość
Grigor 

Piwa: 88/1
Wysłany: 2012-05-10, 16:52   

ile trzeba liczy? czasu na t? trase?
o 17 musze by? w domu
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2012-05-10, 18:38   

Naprawd? chcia?em nic nie mówi? ale nie mog? po prostu jak co? takiego widz? .

Ka?dy z nas w zasadzie pracuje i wyznacza sobie pewne priorytety na co przeznacza zarobione pieni?dze zreszt? tak to wygl?da w ka?dym wypadku.
Jeden wydaje na ciuchy , drugi na znaczki , trzeci na w?dki .

Rower to nie jedyne moje hobby , tak jak zreszt? u bowela i mawgana . Dzia?amy na ró?nych p?aszczyznach(i wydajemy na to swoje pieni?dze) mi?dzy innymi za ten portal te? trzeba zap?aci? ale nikt nikomu niczego nie wytyka . Gadanie nie mam roweru za 2000 tysi?ce z?otych , masz prac? pretensje mo?esz mie? tylko i wy??cznie do siebie masz inny priorytet wydajesz na co innego to nie masz na rower proste . Nikt z nas nie pochodzi z bogatej rodziny i sam za wszelk? cen? zakupi? sobie wymarzony sprz?t . W samo ASG wpompowali?my du?o pieni?dzy ale je?li czego? chcesz to to zrobisz ale trzeba sobie przys?owiowo "mich? od ryja odci?gn??" i odk?ada? . Dla mnie twój rower nie nadaje si? do d?u?szych tras bo jest nieprzewidywalny mo?e si? rozkraczy? w ka?dym momencie a jazda na nim nie daje ani przyjemno?ci ani satysfakcji posiadania takiego roweru . Grzegorzu oszcz?d? sobie komentarzy tego typu bo mnie ?mierdzi zazdro?ci? bo wy macie a ja nie mam .

D?ugo by mo?na by?o pisa? . Na koniec dodam ?e ja swoje pieni?dze w zasadzie w 85% przeznaczam na hobby bo uwa?am to za sens ?ycia bez tego by?o by nudno .
Postaw piwo

Grigor 

Piwa: 88/1
Wysłany: 2012-05-10, 19:30   

Nie no nie przesadzaj z oskar?aniem o zazdro??. To niepowa?ne.
Po prostu nie bardzo mog?em zrozumie? Wasz najazd na mój rower. Za pierwszym razem powiedzieli?cie co my?licie i ok. ale po to co rusz wraca, co chwile kto? robi aluzje na jakim to z?omie je?dze. Sam Mavgan jak wsiad? na ten rower stwierdzi? ?e ?le (u?y? innego s?owa) wyglada ale dobrze chodzi. Ze sie posypa?o to i owo... mia?o prawo rower 7 letni 6 lat sta? u?ywany okazyjnie a w tamtym roku s?uzy? mi non stop. W tamtym roku nie mia?em kasy i by? jaki by? na starych sparcia?ych oponach, z?batki i ?a?cuch zuzyte na maxa... Teraz mam robot? i zainwestowalem w niego. Zosta?? jeszcze korba do wymiany i b?dzie prawie nówka. Dlatego wkurza mnie ten "z?om"
To ?e ciezki? zostanie cie?ki, ramy nie odchudz?. to ja wi?ze t? stal wi?c nikogo nie powinno to bole?. A ?e wole p?askie od górek to masa mi szczególnie nie przeszkadza

Nie nadaje sie do dalszych tras... Tarnów, Ryglice, Radomy?l, Przec?aw... dzi? objecha?em petelke na Czarna Golemki, Grabiny w godzine i 15 minut specjalnie sie przy tym nie m?cz?c. No wi?c udowadniam ?e si? jednak nadaje. Nie mówi?c ju? o tym jak? przewage nad reszt? grupy mia?em jad?c tym "z?omem" na t? góre w okolicach lubczy.
Nie jak si? mnie czepia. Jak nie pasuje, jak "z?om" mnie dyskwalifikuje mog? je?dzi? sam. Aczkolwiek wypady z Wami by?a sympatyczne, Mavgan jest dobrym organizatorem i szkoda by by?o z tego rezygnowa?
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2012-05-11, 22:02   

Ja jednak nie jade gdyz nie ma mnie w Pilznie
Postaw piwo

uri90 

Piwa: 83/0
Wysłany: 2012-05-11, 23:45   

nie wiem cy pisac czy nie zeby to nie bylo odebrane jak "pitolenie" :lol: ale ja niestety tez odpadam, bo mam do ogarni?cia z kumplem gruby projekt w gara?u nad jego samochodem wiec ca?a sobota zaj?ta (Zem pisa? co? o wydawaniu pieni?dzy na hobby, wi?c ja sie oddaje w sobot? mojemu innemu hobby, które równie? poch?ania nie ma?? gotówk? :roll: )
Bawcie sie dobrze dziewczyny :mrgreen:

kaczka123 

Piwa: 93/4
Wysłany: 2012-05-12, 10:51   

URI PITOLISZ:D hahaha , jeszcze dla ch?tnych i tych zaspanych zbiórka pod gokiem o 11.30!!
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu