forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mawgan
2012-02-13, 17:05
wybory ???
Autor Wiadomość
e=mc2 
e=mc2

Piwa: 7/0
Wysłany: 2010-06-26, 14:25   wybory ???

Konia z rz?dem temu kto wyka?e istotne dla wyborcy ró?nice pomi?dzy dwoma lewakami , dla kogo ta tura ? :idea:

e=mc2 
e=mc2

Wysłany: 2010-06-27, 12:32   

Kandydaci ma?o si? od siebie ró?ni?; s? to raczej ró?nice akcentów, ni? zasadnicze. Jednak jakie? ró?nice istniej? - tak by si? pozornie wydawa?o.

Gdy bowiem przysz?o do rozpatrywania problemu funkcjonowania medycyny – i wszyscy my?leli, ?e tu si? jaka? ró?nica mi?dzy Kandydatami objawi – Jaros?aw Kaczy?ski og?osi?, ?e jest zdecydowanie przeciwko prywatyzacji czegokolwiek – to ten niedobry, aspo?eczny Marsza?ek jest za. Tymczasem pan Marsza?ek, ku ogólnemu zdumieniu, o?wiadczy?, ?e jest to potwarz: On i pod tym wzgl?dem nie ro?ni si? od swojego przeciwnika.

A ju? na pewno obydwaj niczym nie ró?ni? si? od tow.Grzegorza Napieralskiego.

Spo?ecze?stwo sparzone na prywatyzacji restauracji nie chce prywatyzacji s?u?by zdrowia Od czasów gdy znikn??y "Uspo?ecznione knajpy" , ludzie z g?odu umieraj? na ulicach, a w knajpach bawi eis tylko klasa wyzyskiwaczy :-P :oops:

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2010-06-28, 00:01   

Ja si? kieruj? troch? innymi kryteriami w wyborze ni? tylko osobiste pogl?dy i stanowiska kandydatów. Mi?dzy innymi, ?e te nie koniecznie s? prawdziwe. Nigdy tego nie sprawdzimy bo jak wida?, jak paln? pogl?d dany, a oka?e si? ?e du?a grupa potencjalnych wyborców my?li inaczej to zaraz w telewizji s? wypowiedzi mi?kkie i elastyczne które te twarde przedtem pogl?dy zaczynaj? przekabaca? tak, ?e wychodzi odpowied? uniwersalna - tak zwane "dla ka?dego co? dobrego".

Nie ?yjemy w pa?stwie monarchistycznym, to nie od prezydenta b?dzie zale?a?o, czy b?d? prywatyzacje czy nie. Prezydent ma nie wiele do powiedzenia. Chodzi o to by wybra? nie konfliktowego cz?owieka, który b?dzie reprezentowa? naród. A wed?ug mnie Kaczy?ski na takiego si? nie na daje ogl?daj?c jego ?mieszne wyst?pienia.

Komorowski próbuje gra? m??a stanu, "swojego ch?opa". Ale przez jego prac? jako marsza?ek mo?na by?o zobaczy? ?e potrafi by? wywa?ony, neutralny i autorytatywny (w przeciwie?stwie do ?p.Lecha i obecnie Jaros?awa), a to przecie? o to chodzi.

Wypowiedzi Kaczy?stkiego o inwitro - jego stanowcze NIE i podkre?lanie ?e ct:"Ale mówi? to jako katolik" - daje furtk? je?li spojrzy si? na Polsk? jako Polsk? demokratyczn?, a wi?c daj?c? wybór (w tym religii), ?e sk?oni si? do poparcia inwitro jako ju? nie katolik, a polityk. No to ja nie rozumiem, zacznie grzeszy? dla kraju czy jak?

e=mc2 
e=mc2

Wysłany: 2010-06-29, 07:31   

nie maj?c czasu na pisanie zacytuje : "JE Donald Tusk powiedzia? par? miesi?cy temu - ?e funkcja prezydenta jest ma?o wa?na: sprowadza si? w zasadzie do pucowania ?yrandola w Pa?acu Namiestnikowskim

(tak nawiasem: znakomita nazwa miejsca urz?dowania "prezydenta" kraju, który przesta? by? suwerenny...).

A teraz wszyscy widz?, ?e pan Premier dwoi si?, troi i czworzy - byle na t? funkcj? wepcha? swojego Parteigenosse...

Przecie?, gdyby to by?a funkcja reprezentacyjna, stara?by si? wepcha? na ni? WCzc.Jaros?awa Kaczy?skiego - by usun?? Go z czynnej polityki...

W rzeczywisto?ci prerogatywy prezydenta w naszym landzie s? bardzo du?e - wojsko, sprawy zagraniczne, mianowanie Prezesa S?du Najwy?szego, trzech Cz?onków KRRiTv, u?askawienia... ale nikt nie mówi o tym najwa?niejszym. Tym, dla którego wszyscy zabijaj? si?, by zaj?? stolec prezydencki:

Dost?p do "teczek"!!

Nikt tego Pa?stwu nie mówi - nieprawda-??

Symptomatyczne... "

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2012-02-13, 17:05   

Temat zamykam.
W przypadku potrzeby odblokowania piszcie PW do mnie lub modów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi