forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jericho
Autor Wiadomość
Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2008-09-23, 15:14   Jericho

Ostatnio mia?em okazj? ogl?dn?? serial o którym nie s?ysza?em a jest chyba z 2006r. Przeczytajcie opis.

Cytat:
Serial opowiada o losach mieszka?ców tytu?owego miasteczka, którzy stan?li w obliczu katastrofy nuklearnej. Jericho, ma?e, spokojne miasteczko na ameryka?skiej prowincji, w stanie Kansas, nagle ogarnia chaos. Mieszka?cy odci?ci od reszty ?wiata zastanawiaj? si? czy s? jedynymi Amerykanami, którym uda?o si? prze?y? tragiczn? katastrof?. Strach przed niepewn? przysz?o?ci? sprawia, ?e mieszka?cy Jericho trac? poczucie bezpiecze?stwa, a gór? nad racjonalnym zachowaniem bior? nieokie?znane emocje. Szczególnie kiedy musz? si? zmierzy? z brakiem wody i pr?du oraz innymi konsekwencjami wybuchu. Wi?zi ??cz?ce mieszka?ców rozpadaj? si?, zaczyna królowa? terror, z?o?? i zam?t, które z wielk? moc? uwidaczniaj? ca?e z?o, które nosz? w sobie ci ludzie. Jednak w czasie wielkiego kryzysu, kiedy wra?liwi dostaj? ob??du, kiedy osobiste problemy wychodz? na pierwszy plan, kiedy istnieje zagro?enie, ?e najg??biej skrywane tajemnice ujrz? ?wiat?o dzienne, znajduj? si? jednostki, które odnajd? w sobie moc, na tyle siln?, aby odnale?? si? w roli bohaterów, o których nikt nie my?la?, ?e jeszcze istniej?..

?ród?o: http://www.jerichopoland.com

Draxus Tobie si? spodoba pewnie, jak i ka?demu mi?o?nikowi klimatów falloutowych i pochodnych.
Sam fakt ?e atomówki atakuj? USA ju? jest dobrym powodem do ogl?dniecia tego serialu.
Pojawi?y si? prawdopodobnie 2 sezony wi?c je?eli kto? ma bardziej szczegó?owe informacje napiszcie.
Postaw piwo

Draxus 

Piwa: 201/1
Wysłany: 2008-09-23, 15:30   

Jericho - tak s?ysza?em o nim i zainteresowa? mnie temat. Niestety równie szybko zda?em sobie spraw?, ?e to by? przedwczesny entuzjazm.

Serial mo?na okresli? jako "apokalipsa w nienagannym makija?u".
Ameryka?scy "m?odzi ludzie", laski które by oszala?y, gdyby im sie rozmaza? tusz czy szminka... wspólnie prze?ywaj? "atomow? apokalips?"...
Akcja koncetruje sie zreszta tylko wokó? tytu?owego ma?ego miasteczka i jego pó?niejszych problemów z walk? o przetrwanie typu - czy plony bed? udane i jadalne. Jest to raczej t?o dla kolejnego ameryka?skiego seria? tasiemcopodobnego, ni? cos dla prawdziwych fanów klimatów Mad Max'a czy Fallouta.

Mawgan 

Wysłany: 2008-09-24, 15:38   

Przyznaj? racj?...
Mia?em "przyjemno??" ogl?dni?cia 3 i 4 odcinka i ledwo je zm?czy?em.
A jedyne co mnie trzyma?o by ogl?dn?? to mo?e 2 elementy w serialu których jestem ciekaw. Jak si? za szybko wyja?ni? to b?dzie po zapa?kach ju?. Zreszt? Kerra mo?e co? o tym powiedzie? bo razem ogl?dali?my.

Szkoda strasznie serialu bo sam pomys? jest extra.
Tylko ca?a reszta zmarnowana dlaczego to nie musz? mówi? wystarczy ogl?dn?? kilka odcinków, a poczuje si? serialow? ameryka?szczyzn?, która mdli z odcinka na odcinek coraz bardziej.

I dlaczego petycj? pisz? o wypuszczenie trzeciego sezonu ?

Draxus 

Piwa: 201/1
Wysłany: 2008-09-24, 16:06   

A kto pisze te petycje - moze amerykanskie nastolatki ? :lol:

Mawgan 

Wysłany: 2008-09-24, 16:10   

Raczej m?odzi Polacy bo na oficjalnej stronie polskiej widzia?em ca?? akcj? rozpocz?t? w tym celu. Serial ogl?da si? z nadziej?, ?e zaraz stanie si? co? ciekawego, a tak si? nie dzieje wi?c dla mnie temat w zasadzie wyczerpany.

Kerra 

Piwa: 68/11
Wysłany: 2008-09-25, 18:39   

Pomys? na serial jak najbardziej w porz?dku. Pilot serialu musz? przyzna? mnie zaciekawi? i sprawi?, ?e mia?am ochot? zobaczy? jak si? rozwinie akcja. Niestety, scenariusz zosta? zupe?nie sp?aszczony do poziomu bardzo przeci?tnego sitcomu. Szkoda traci? czas na ?udzenie si?, ?e nagle serial czym? zab?y?nie. Tak?e krótko mówi?c, nie polecam.
Postaw piwo

Kwik 

Piwa: 16/0
Wysłany: 2008-10-02, 11:14   

W ten serial trzeba si? po prostu wci?gn??... Ja m?czy?em si? do 4 odcinka... bo nic nie wiadomo... ale im dalej tym si? nie mo?na bardziej oderwa?, a ju? drugi sezon by? ?wietny. Siedzisz i nawet po piwo nie wstajesz... :mrgreen:
Postaw piwo

rainbow 

Piwa: 27/1
Wysłany: 2008-10-03, 00:14   

Ledwo ogl?dn??am jeden odcinek :)
Postaw piwo

Kwik 

Piwa: 16/0
Wysłany: 2008-10-05, 08:19   

No to nic wam nie poradz?... mi si? podoba?o do ostatniego odcinka...
Postaw piwo

piripiri 

Piwa: 2/0
Wysłany: 2014-11-12, 14:43   

Ju? niemal zapomnia?am o tym serialu! A tu w zesz?ym tygodniu czytam, ?e ma kontynuacj?! czy to prawda?
_______
Zajrzyj na moj? stron?, gdzie dowiesz si? wi?cej z dziedziny finansów. Teraz zajmuj? si? gotówk? od r?ki.
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu