forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mawgan
2009-04-24, 12:50
Na co czekacie? :)
Autor Wiadomość
Draxus 

Piwa: 201/1
Wysłany: 2008-09-24, 17:19   Na co czekacie? :)

W tym topiku mozemy porozmawiac o grach na ktore czekamy i ktore budza nasze nadzieje. :)
Osobiscie czekam na pa?dziernik - nie gr? - miesi?c. :D
Bo wlasciwie w pa?dzierniku maja wyjsc 3 dobrze zapowiadaj?ce sie tytu?y:
- Fallout 3
- Age Of Conan (PL)
- King's Bounty

Fallouta chyba nie trzeba nikomu przedstawiac. To jedna z najbardziej kultowych serii cRPG i moze najbardziej znana i ceniona turówka tego typu.
Niepowtarzalny klimat post-apokalipsy i otwarty swiat po ktorym mo?na by?o podro?owa? - to jedne z wielu zalet wcze?niejszych cz??ci.
Trójeczka ma by? nieco inna bo z widokiem FPP/TPP i nie turowa ju?, cho? z opcj? aktywnej pauzy i ciekawym systemem celowania w poszczegulne cz??ci cia?a przeciwników.
Jak bedzie i czy gra dorówna klimatem i grywalno?ci? swoim poprzednikow - tego nikt z nas niewie, cho? wielu spekuluje. Ja osobi?cie licze, ze bedzie to gra dobra, a ewentualne braki nadrobi spo?eczno?? moderów. :]

Age Of Conan za? to MMORPG osadzony w swiecie Konana Barbarzy?cy. Swoj? zachodni? premier? ju? mial, jednak ja czekam na polskie wydanie, gdy? oprucz spolszczenia maj? te? ruszy? polskie serwery gry z ni?szym, dosotosowanym bardziej do naszych realiów abonamentem. Zamierzam kupic i testowa? gdy tylko sie pojawi.
By? mo?e znajd? sie na forum inni gracze ktorzy te? zamierzaj? kupi? t? gr?, wowczas by?o by fajnie pograc razem.

King's Bounty to moze nie tak spektakularna gra jak dwie wy?ej wymienione, ale zapowiada sie cos o du?ej grywlanosci.
Oparta na produkcji, ktora by?a pierwowzorem dla znanej serii Heroes Of Might And Magic. Tutaj jednak bedziemy koncetrowac sie nie na zamkach i ich rozbudowie, czy kopalniach - ale na podrozowaniu po ?wiecie i naszej dru?ynie, a taksze poszukiwaniu ?adkich arefaktow etc. Prowadznie bitew za? takie jak w Herosach. Gralem ju? w demo i moge powiedzie?, i? zapowiada sie bardzo fajna - spora grywalno?? i proste zasady.

W dalszej kolejnosci czekam na StarCraft 2 ale narazie jestem skoncetrowany na myslniu o pa?dziernikowych premierach. Tak daleko jak myslenie o Diablo 3 ktore wyjdzie pewnie za jakies 2 lata - to nie wybiegam. :]

Szaman 

Piwa: 33/0
Wysłany: 2008-10-09, 15:40   

Ja czekam na Diablo 3 :D chyba nie musz? opisywa? ;) a? b?d? musia? ulepszy? troszk? kompa ?eby mie? przyjemno?? pogra? w t? gre
Postaw piwo

kat 

Piwa: 64/0
Wysłany: 2008-10-12, 15:18   

ja jak kolega wy?ej czekam na diablo 3 :) co do ulepszania kompów... na szcz??cie blizzard s?ynie z tego ze jego gry pomimo ?wietnej grafy itd nie maja kosmicznych wymaga? ;)
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu