forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krakowski aktor w Pilznie
Autor Wiadomość
pmfull 

Piwa: 59/0
Wysłany: 2008-10-08, 20:03   Krakowski aktor w Pilznie

Witam . Widz? ze nikt jeszcze nie "dziubn??" tego tematu . Zdaj? sobie sprawe ze temat ten mo?e by? ma?o popularny w takiej pipidówie jak Pilzno ... (?ART OCZYWI?CIE !!!) . Ciekawi mnie jedna zecz ... zbliza sie 1 listopada czyli ?wi?to Zmar?ych . Wszyscy w tym dniu chodzimy na cmentarz , przeciskamy sie przez tlumy ludzi , ogl?damy sobie grobowce obstawione zniczami i przystrojone wie?cami . Na cmentarzu w Pil?nie w tym dniu mo?na spotka? mnustwo osób przyjezdnych , takich , które odwiedzaj? Pilzno jedynie raz w roku - w?asnie w tym dniu . I teraz do rzeczy ... bardzo jestem ciekaw czy kto? oprucz mnie zauwa?y? , ?e przy grobowcu , przy g?ownej alei (mniej wiecej w po?owie drogi) , stoi ka?dego roku elegancki raczej niski facecik w wieku ok. 65 - 70 lat , z dostojn? siwizna na skroniach (ale polecia?em :)) . Jest to krakowski aktor pochodzacy z Pilzna - STANIS?AW BRUDNY . Czesto mozna go zobaczyc w spektaklach Teatru Telewizji . Gral tez nauczyciela Tonia w polszmatowskim serialu (niby) komediowym "Duza Przerwa" . Tak wi?c gdy b?dziecie szw?dac sie w tym roku po cmentarzu , zwro?cie uwage na tego pana .
lepiej by? nikim .
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2008-10-08, 20:20   

No powiem ci ?e go znam nawet by?em u niego w domu i rozmawia?em z nim bo bardzo dobrze zna si? z moj? babci? chodzili razem do klasy :)) on ma domek w pil?nie nie powiem gdzie bo to nie eleganckie i chamskie ale nie dziw si? ?e go widzisz :)) Bardzo fajny starszy pan tylko tyle powiem :)
Postaw piwo

pmfull 

Piwa: 59/0
Wysłany: 2008-10-08, 20:53   

sluchaj Zem - ja wiem gdzie on ma domek . I wcale sie nie "dziwi?" ?e widuj? go w pilznie . Po prostu chcialem tubylcom zwróci? uwage na t? posta? . Mlodzi ludzie napewno nie zdaj? sobie sprawy ?e nasze miasteczko odwiedza kto? , bylo nie by?o s?awny :))
lepiej by? nikim .
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2008-10-09, 00:43   

HEhe :D no to super :)) ucz m?odzie? ucz :D
Postaw piwo

Kerra 

Piwa: 68/11
Wysłany: 2008-10-09, 11:42   

dobrze wiedzie? :]
Postaw piwo

Hunya 
Justyna

Piwa: 184/5
Wysłany: 2008-10-09, 17:04   

A pozna?am osobi?cie! :) ?wietnie si? z nim ?piewa ^^ Bardzo mi?y pan i nie martw si?, nie tylko ty zwracasz na niego uwag?! :)
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu