forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mawgan
2012-04-22, 21:54
Rockowisko - mo?e druga edycja? :)
Autor Wiadomość
podlak 

Piwa: 471/0
Wysłany: 2010-05-20, 21:37   Rockowisko - mo?e druga edycja? :)

Moze daloby sie zorganizowac druga edycje Rockowiska na tych wakacjach? My z FOH'ami chetnie bysmy zagrali, a i zespolow, ktoreby byly chetne na taka impreze tez by pewnie nie braklo. Publika na pewno by sie zjawila i to nie mala. Ja osobiscie moglbym pomoc w organizacji, ale dopiero po 24 czerwca, bo teraz mam duzo spraw na glownie przez caly miesiac wiec nie usmiecha mi sie chodzic za czyms wiecej. Co o tym sadzicie?, byly juz moze takie plany?
Postaw piwo

Szewcu 
Szewcu

Piwa: 202/1
Wysłany: 2010-05-20, 23:49   

trzeba pogada? z Robem Krup?, on ostatnio wszystko za?atwia?. Mog?oby chocia? to wyj?? skoro nie b?dzie dni Pilzna. Publika by na pewno dopisa?a o ile by nie by?o takiej pogody jak ostatnio :-P
Postaw piwo

podlak 

Wysłany: 2010-05-21, 08:36   

Koperek pogode, tam jest altana :P
Zwracam sie w takim razie do B-site, albo Walkirii (poniwaz to ich menager). Niech sie zapytaja Roberta co on na to i czy mu sie chce cos takiego zalatwiac po raz drugi. Osobiscie mysle, ze nie bedzie problemu z zalatwieniem miejscowki na Bajorkach i zalatwieniem sprzetu od GOKu. Zawsze tez mozna zalatwic sprzet od niezaleznych osob, ale wtedy wiadomo - koszty :) Przydalby sie pewnie ktos zeby zrobil plakaty (ja kogos takiego mam :P) i sponsor zeby je wydrukowal (moge poszukac), do tego ewentualny sponsor, ktory zaplacilby za dojazd jakims zespolom. Ale mysle, ze jezeli bylyby to kapele tutaj miejscowe :oops: to "charytatywnie" by przyjechaly i wziely za gre po przyslowiowym piwku. :mrgreen: A klimat bylby na? pietruszki. :-P

edit: moderator
Ostatnio zmieniony przez Mawgan 2010-05-21, 14:50, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2010-05-21, 12:46   

Pod?y za bardzo kolorowo wszystko widzisz
Postaw piwo

podlak 

Wysłany: 2010-05-21, 13:14   

Nie widze kolorowo. Wiem jak to jest cos zorganizowac, bo sam teraz organizuje. Ale pisze optymistycznie dlatego, ze moze ktos tutaj z forum bylby zainteresowany takim czyms? ale najwyrazniej nie, a Ty z totalnym pesymizmem bez uzasadnienia. :-P ;-)
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2010-05-21, 14:52   

O to chodzi by co? dzia?a? samemu, a nie liczy? na ?ask? innych osób lub cud z nieba. Je?li portal e-pilzno.com b?dzie móg? Wam w jakikolwiek sposób pomóc prosz? o kontakt.

Na pewno nag?o?nimy spraw? w kilku miejscach.

Bowel 

Piwa: 326/1
Wysłany: 2010-05-21, 15:52   

no dok?adnie jak chcesz organizowa? to organizuj a nie próbuj si? podpina? tylko, samo gadanie nie wystarczy, ja wiem ze wizja by?a nast?pnej edycji na dniach Pilzna jak si? to ma teraz? z pe?n? pewno?ci? powiedzie? nie mog? of kors ka?dy tego chce :)

ps. Pod?y organizowanie koncertu w Przepraszam to troch? inna sprawa :p ma?o podobne to jakiego? malutkiego lub wi?kszego przedsi?wzi?cia nie interesuje Cie tam ochrona, pozwolenia, pieni?dze ( a i w takim czym? jak rockowisko ZAIKS niestety :/) tam dzwonisz do go?cia umawiasz si? na termin robisz plakat i po organizacji
Postaw piwo

podlak 

Wysłany: 2010-05-22, 02:25   

Mawgan: Nie chce sie podpinac, tylko zalozylem temat z ciekawosci i po to zeby o tym porozmawiac. Oferuje swoja pomoc w ewentualnej organizacji i chce znac zdanie innych (chyba po to jest forum?)

Bowel: Wiem co znaczy organizacja, bo rozmawiam z roznymi ludzmi i siedze w tym juz troche i wiem na jakich zasadach sie to wszystko odbywa. Co prawda dopiero teraz sie za cos wzialem (zeby zorganizowac na wlasna reke), ale nie jest to tylko Przepraszam w Tarnowie - jak to okresliles. Zapraszam wiec 24 czerwca do DK Mors w D-cy.

A temat Rockowiska chyba mozna smialo zamknac skoro nie ma chetnych i tylko pesymizm sie pojawil i to dosc konkretny. ;-)
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2010-05-23, 17:12   

Rockowisko mia?o by? na znacz? skal? teraz , bo na rynku i tak dalej no niestety znaleziono sobie dobry powód aby dni pilzna nie by?o wi?c sprawa zamkni?ta pilzno chce by? dziur? to niech b?dzie . Ju? lepiej organizowa? w innych wsiach gdzie tego chc? a nie wieczna przepychanka chodzenie i proszenie .
Postaw piwo

arkadiusch 
arkadiusch

Piwa: 4/0
Wysłany: 2010-05-23, 23:34   

Ja mam taki pomys? ?eby pod koniec lipca zrobic na taurusie w tej altance dobr? rockow? impreze, a pretekstem do tego moze by? 5-lecie Walkirii, bo juz tyle nam stuknie na wakacjach:)

2 zespo?y - my i b-site s? na 100%, Tomek Domka powiedzia? mi ?e z Rumorem ch?tnie zagraj?, poza tym mam kontakt z dobrym zespo?em z rzeszowa i oni te? by wpadli. Kapele z Jas?a te? na pewno ch?tnie u nas zagraj?.

My?l?, ?e skoro odwo?ano Dni Pilzna z 20 czerwca to musimy to uszanowa? i t? impreze gdzie? w po?owie lipca najwczesniej zrobi? - pogoda wtedy najpewniejsza a wiadomo jak by?o rok temu w czerwcu.

No i oczywiscie jak sie pojawi? pomys?y co mozna jeszcze oprócz koncertów tam w tej altance zrobic to rozwa?ymy.

Tak?e podsumowywowywuj?c kto jest za czyms takim ?

podlak 

Wysłany: 2010-05-24, 14:24   

Ja jestem za takim czyms! Nie zapomnijcie o Pod?ym i jego ekipie! :P
Jak pewnie wyczytales wyzej, jestem chetny zeby pomoc w organizacji, ale dopiero po 24 czerwca ;)
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2010-05-25, 23:05   

pod?y: nie mam poj?cie o co kaman :D Nie sugeruj?, ?e chcesz si? pod co? podpi??. Oferuj? tylko podobnie jak Ty sam swoj? pomoc je?li tylko jako? si? przydamy.

Jecha? z koksem pany bo widz?, ?e ch?ci s?!
A Rokowisko, a dni Pilzna ?eby by?a jasno?? to dwie ro?ne sprawy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi