forum.e-pilzno.com Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
?ywio?ak
Autor Wiadomość
maciek 

Piwa: 66/0
Wysłany: 2008-12-30, 15:37   ?ywio?ak

je?li kto? lubi ma?o znane odmiany metalu jak cho?by wymieniony wy?ej folk metal to powinien zwróci? uwag? na polsk? grup? ?YWIO?AK, ja po raz pierwszy us?ysza?em ich w radiu w audycji Piotra Kaczkowskiego w niedzielni wieczór (program 3 polskiego radia ), kilka miesi?cy pó?niej mia?em okazje ogl?dn?? ich na ?ywo podczas festiwalu Woodstock gdzie dali bardzo dobry koncert :-) w swojej muzyce ??cz? elementy rocka, metalu i motywów folkowych, je?li kto? by?y zainteresowany to odsy?am do ich strony zywiolak.pl albo na myspace.com tam te? maj? swoj? "zak?adk?" . wydali ostatnio swoja pierwsz? p?yt? pt 'nowa ex-tradycja' (koszt oko?o 30z? ale warto :)
Ostatnio zmieniony przez Mawgan 2009-01-08, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2009-01-04, 23:47   

?ywio?ak to ?aden Folk Metal, nie mniej jednak te? polecam gor?co. Szczególnie koncertów na ?ywo si? dobrze s?ucha - mia?em t? przyjemno??.

maciek 

Wysłany: 2009-01-05, 19:46   

jak ?den folk metal ? mo?e nie jest to folk metal w czystej postaci ale wg mnie (zreszta nie tylko mnie zobacz sobie na ich strone :arrow: http://www.zywiolak.pl/art,4.html ) mo?na ich zaliczy? do tego rodzaju szeroko poj?tej muzyki metalowej
Postaw piwo

Zem 

Piwa: 164/2
Wysłany: 2009-01-06, 22:32   

Wiesz ci??ko jest czasem okre?li? dok?adnie co dany zespó? gra chyba ?e jest to jednoznaczne to co oni pisz? na stronie nie musi by? prawd? mo?e by? tak ?e sami nie wiedz? do czego podporz?dkowa? swoj? muzyk? .

Dla mnie osobi?cie ich muzyka to jaki? oracz mózgu nie wnikam s? gusta i gu?ciki .
Postaw piwo

maciek 

Wysłany: 2009-01-06, 23:33   

"oracz mózgu " ??? móg?by? to rozwin?? bo za bardzo nie wiem co chcia?e? przez to powiedzie? ? ;-)
Postaw piwo

Kerra 

Piwa: 68/11
Wysłany: 2009-01-06, 23:55   

a KIJ z kategoriami, podzia?ami, rodzajami itede itepe. Niech to b?dzie co chce, folk metal, experimental rock czy neo-pagan folk.

WHATEVR.

Muzyka mo?e i nie dla ka?dego ucha, ale zabawa na koncertach przednia : )
Postaw piwo

Mawgan 

Piwa: 899/31
Wysłany: 2009-01-08, 12:24   

Folk metal to ja widzialem u nich w jednym kawalku którego nie maj? nawet na ??dnej p?ycie : )

Neo-pogan folk jak najbardziej, ich g?ównym tematem jest demonologia s?owianska, wiec s?ów si? te? przyjemnie s?ucha bo nie do??, ?e przedstawiaj? kawa? kultury, przes?dów i obyczajów naszych terenów to jeszcze bawi? : )

W Rzeszowie cz?sto grali swego czasu, kto ma mieszane uczucia koniecznie musi si? przejecha? kiedy?.

Temat zmieniam na "?ywio?ak"

maciek 

Wysłany: 2009-01-13, 20:52   

no w sumie to Kerra ma racje " kij z kategoriami " , liczy si? muzyka :-) a ta w przypadku ?ywio?aka jest warta uwagi :-) na koncertach przede wszystkim :) jakby grali gdzie? w okolicach pilzna, d?bicy t o b?d? pisa? - mo?e kto? si? wybierze :-D

P.S niedawno na stronie ?ywio?aka znalaz?em zdanie w którym sugeruj? jak mo?na "nazywa?" ich muzyk? , oto cytat < Sugerujemy okre?lenie: „polska muzyka neoludowa” ;-) > :-)
Postaw piwo

Odpowiedz do tematu